!
тест
ТЕСТ
Сайт працює в тестовому режимі

Запоріжців запрошують взяти участь в святковому квесті та допомогти Дідові Морозу

07.12.2017 09:12

Департамент культури і туризму Запорізької міської ради разом з Центом народної творчості «Народний дім» підготували для мешканців та гостей міста незабутнє свято. В День святого Миколая городянам обіцяють безліч сюрпризів.

19 грудня, починаючи з 16:00 на площі Маяковського відбудеться Winter Quest - інтерактивна гра, у якій кожен зможе допомогти Діду Морозу запалити вогні на головній ялинці міста.

Саму Новорічну Ялинку офіційно відкриють о 17:00, після чого, дітей та дорослих чекатимуть веселі розваги у спеціальних зонах, яскраві виступи талановитої творчої молоді Запоріжжя, фуд-зона з улюбленими солодощами та багато іншого.

Окрім цього, протягом Новорічних свят (з 23 по 25 грудня, 30 грудня та 7 січня ) з 14:00 до 18:00 кожен житель та гість міста матиме унікальну можливість завітати до справжнього Діда Мороза у гості. На площі Маяковського у своєму яскравому будиночку у ці дні городян чекатиме Дід Мороз зі своїми казковими помічниками. Кожен бажаючий матиме змогу розповісти вірш чи заспівати пісню Діду Морозу, отримати невеликий подарунок та зробити яскраві фото на згадку. А біля будинку на дітей чекатимуть казкові герої з веселими, цікавими новорічними іграми та розвагами.