Про передачу в безоплатне користування за договором позички нежитлового приміщення в будинку №16 по вул. Європейській ОСББ «Сонячний будинок 2015»

від 03.01.2019. Дата оприлюднення 03.01.2019

Керуючись Цивільним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядуванні в Україні», рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 №82 «Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя», розглянувши звернення ОСББ «Сонячний будинок 2015», враховуючи висновок комунального підприємства «Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об’єднання №7», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Передати в безоплатне користування за договором позички  ОСББ «Сонячний будинок 2015» нежитлове приміщення Х підвального поверху  (літ.А-8) площею 40,6 кв.м в будинку №16 по вул. Європейській, яке перебуває у господарському віданні комунального підприємства «Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об’єднання №7», строком на 2 роки 11 місяців для потреб об’єднання.

2. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради здійснити заходи щодо проведення у встановленому порядку конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки нежитлового приміщення, зазначеного в п.1 даного рішення.

3. Комунальному підприємству «Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об’єднання №7» укласти договір позички нежитлового приміщення, зазначеного в п.1 даного рішення, з ОСББ «Сонячний будинок 2015».

4. ОСББ «Сонячний будинок 2015» укласти відповідні договори з постачальниками комунальних послуг, з суб’єктом (балансоутримувач будинку, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, управитель будинку тощо) договір про надання послуг та (або) сплату членських внесків на утримання будинку і споруд та прибудинкової території, та своєчасно вносити платню (внески, платежі тощо) за ці послуги у встановленому законодавством порядку.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

 

Міський голова                                                В.В.Буряк

Копії документа для завантаження