Про анулювання паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності, зареєстрованого в містобудівному кадастрі від 04.01.2016 за номером ТС-00992-О з підстав недотримання вимог паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності при її встановленні

від 08.01.2019. Дата оприлюднення 08.01.2019

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», рішенням Запорізької місткої ради від 25.08.2016 № 52 «Про затвердження Положень, що регулюють правовідносини функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та об’єктів  дрібно-роздрібної торговельної мережі на території м.Запоріжжя»,  враховуючи Акт обстеження території від 15.11.2018 №0322, яким Інспекцією з благоустрою Запорізької міської ради зафіксовані недотримання товариством з обмеженою відповідальністю «Обирай своє» вимог паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності, зареєстрованого в містобудівному кадастрів від 04.01.2016 за номером ТС-00992-О при її встановленні а саме:

- зовнішній вигляд тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (надалі – ТС)  не відповідає архітипу, визначеному у паспорті прив'язки ТС. На боковому фасаді ТС у вісях А-Б відсутні двері, відсутнє вітражне скління, на боковому фасаді ТС у вісях Б-А (з боку вул.Лермонтова) відсутнє вітражне, скління, що не відповідає кресленню «План; Фасад в осях 1-2; А-Б; Б-А»;

- замощення поряд з ТС не відповідає даним, зазначеним в паспорті прив’язки ТС. Відповідно до Схеми благоустрою ТС замощення має бути виконано навкруги ТС. Фактично замощення виконане з боку фасадів у вісях 1-2, А-Б, Б-А. З боку фасаду у вісях 2-1 замощення не виконане, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Анулювати паспорт прив’язки ТС, наданий товариству з обмеженою відповідальністю «Обирай своє» (код ЄДРПОУ 39455431), зареєстрований в містобудівному кадастрі від 04.01.2016 за номером ТС-00992-О, з підстав недотримання вимог паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності при її встановленні.    

2. Департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради протягом десяти робочих днів з дати прийняття цього рішення:

2.1. Направити копію даного рішення товариству з обмеженою відповідальністю «Обирай своє»;

2.2. Внести інформацію щодо анулювання паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності до містобудівного кадастру.

3. Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника  міського  голови  з  питань  діяльності  виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

 

Міський голова                                                  В.В.Буряк

Копії документа для завантаження