!
тест
ТЕСТ
Сайт працює в тестовому режимі

Підприємництво і торгівля

«До уваги суб’єктів господарювання!

З метою реалізації заходів програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва м. Запоріжжя на 2017-2021 роки та опрацювання можливостей підтримки соціально орієнтованого бізнесу департаментом надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради здійснюється збір інформації щодо соціальних підприємств, які діють на території міста Запоріжжя.

Соціальне підприємництво - це бізнес, метою якого є вирішення соціальних проблем. Частина прибутку соціального підприємства спрямовується на громадські справи, вирішення гострих суспільних проблем (допомога у працевлаштуванні, ресоціалізації людей, що опинилися у скрутних життєвих обставинах, допомога учасникам АТО, робота з дітьми, інвалідами, покращення довкілля тощо).

У разі здійснення такої діяльності просимо надіслати на електронну пошту torg2@i.ua повідомлення з зазначенням назви, адреси підприємства та телефонів для зв’язку.

 

Департамент надання адміністративних послуг
та розвитку підприємництва міської ради»


ОГОЛОШЕННЯ 

23 листопада у м. Києві відбудеться IX  Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювальна енергетика та енергоефективна модернізація промисловості» .

До участі у ньому запрошуються промислові підприємства міста із значним споживанням енергетичних ресурсів і представники бізнесу, які працюють у сфері відновлювальної енергетики у місті  (більш детальна інформація розміщена за посиланням   http://saee.gov.ua/uk/events/previews/2036)


До уваги суб’єктів господарської діяльності!

07.10.2017 та 08.10.2017 року з 9.00 год. до 19.00 год., на каскаді фонтанів «Райдуга» відбудеться масовий захід – фестиваль вуличної їжі «Пікнік на Райдузі».

Передбачається реалізація продуктів харчування.

 

Запорізький міськвиконком


«До уваги мешканців та підприємців міста!

Інформуємо, що з 18 вересня 2017року при здійсненні суб’єктом господарювання експорту об’єктів регулювання до країн, вимогами яких є обов’язковість проведення обстежень місць вирощування, виробництва чи зберігання сільськогосподарської продукції, експорт об’єктів регулювання буде здійснюватися виключно за умови дотримання фітосанітарних заходів країни- імпорту (Китай, Індонезія, країни Євразійського економічного союзу та інші) та за наявності підтвердження того, що об’єкт регулювання походить із місць вирощування, виробництва чи зберігання сільськогосподарської продукції, які відповідають міжнародному договору України.

Фітосанітарні вимоги країн розміщено на офіційному сайті Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за посиланням у розділі «Міжнародне співробітництво»: http://wvyw.consumer.gov.ua/ContentPages/Fitosanitarni_Vimogi_Krain/89/.

Підтвердженням того, що об’єкт регулювання походить із місць вирощування, виробництва чи зберігання сільськогосподарської продукції, які відповідають міжнародному договору України є наявність карантинного сертифіката, який видано на рослини, продукти рослинного походження, упаковки, засоби перевезення, контейнери, грунт та будь-які інші організми, об’єкти або матеріали, здатні переносити чи поширювати регульовані шкідливі організми, не включені до переліку об’єктів регулювання для цілей контролю за переміщенням територією України, за запитом особи, яка здійснює переміщення вантажу з такими об’єктами та копія Акта обстеження (додаток З до Порядку проведення огляду, обстеження, аналізу, знезараження та інспектування, (оформлення фітосанітарного та карантинного сертифікатів) об’єктів регулювання, затвердженого Постановою КМУ від 12.05.2007 р. №705), в якому є підтвердження того, що під час обстеження місця вирощування, виробництва чи зберігання сільськогосподарської продукції не виявлено певного шкідливого організму.

Спеціаліст управління фітосанітарної безпеки, відповідальний за проведення вищезазначених заходів у м. Запоріжжя:

  • м. Запоріжжя, вул. Привокзальна, 9-А, т. (061) 286-04-60, Єжилов Сергій Анатолійович - 066-303-80-99;
  • м. Запоріжжя, вул. Привокзальна, 9-А, т. (061) 286-04-60, Гашук Тетяна Володимирівна;
  • м. Запоріжжя, вул. Південне шосе,74, Морозюк Дмитро Володимирович - 063-218-71-79.»

«КОНКУРС БІЗНЕС-ПРОЕКТІВ В РАМКАХ РОЗВИТКУ МОЛОДІЖНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА! 

В рамках реалізації Програми фінансування деяких заходів щодо сприяння розвитку малого та середнього підприємництва Запорізької міської ради  розпочато відбір заявок на участь у конкурсі бізнес-проектів в рамках розвитку молодіжного підприємництва.

Метою проведення конкурсу є стимулювання збільшення чисельності молодих осіб, що займаються підприємницькою діяльністю, заохочення молодих підприємців, надання їм організаційно-фінансової та консультаційної підтримки, сприяння економіко-правовій підготовці молодих підприємців-початківців до діяльності в ринкових умовах, зменшення соціально-психологічної напруженості серед молоді.

В конкурсі можуть взяти участь молоді підприємці віком до 35 років, юридичні особи - підприємства, власник або керівник яких є особа віком до 35 років, внутрішньо переміщені особи  та студенти вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації тощо.

Бізнес-проекти, відповідні матеріали до них, скановані копії заявки, оформленої за встановленим зразком в електронному вигляді у форматі PDF, подаються особами, що бажають взяти участь у конкурсі до департаменту спорту, сім’ї та молоді міської ради на електронну адресу komitetmolodi@ukr.net до 15.10.2017 (у темі листа зазначити «Заявка на конкурс бізнес- проектів»).

Положення про проведення конкурсу

Форма заявки


Увага, конкурс!

«Запорізькою обласною державною адміністрацією в межах виконання заходу Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Запорізькій області на 2017-2018 роки оголошено повторний конкурс бізнес планів суб'єктів малого і середнього підприємництва. Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті облдержадміністрації у розділі «Регуляторна політика та розвиток підприємництва» підрозділ «Розвиток та підтримка підприємництва» у рубриці «До уваги зацікавлених осіб» (http://www.zoda.gov.ua/news/37272/ogolosheno-povtomiy-konkurs-biznes-planiv-subjektiv-malogo-i-serednogo-pidprijemnitstva.html).


Розпорядження міського голови Запоріжжя 

від 14.02.2017 № 52р "Про проведення сільськогосподарських ярмарків"


Опубліковано в газеті «Запорозька Січ» від 04.03.2017 № 044 (6243)

 

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної адміністрації Запорізької міської ради

по Заводському району

 

08.02.2017                                     м.Запоріжжя                                                  №54р

Про зони для розміщення
засобів пересувної дрібнороздрібної
торговельної мережі та сфери послуг
у Заводському районі

Керуючись рішенням Запорізької міської ради від 25.08.2016 № 52 «Про затвердження Положень, що регулюють правовідносини функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та об’єктів дрібнороздрібної торговельної мережі на території м. Запоріжжя», враховуючи висновки районної комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування Заводського району згідно протоколу № 2 засідання комісії від 03.02.2017:

1. Визначити зони для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг на території Заводського району в новій редакції згідно з додатком.

2. Затвердити схематично – графічний план зони № 27 для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг на території Заводського району (додається).

3. Визнати таким, що втратив чинність пункт 1 розпорядження голови районної адміністрації від 28.11.2016 № 576р «Про зони для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг у Заводському районі».

4. Відділу організаційної та кадрової роботи районної адміністрації оприлюднити дане розпорядження в газеті «Запорізька Січ», на офіційному порталі Запорізької міської влади та на веб-сайті районної адміністрації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації Штепу О.І.

 

Заступник голови районної адміністрації                                                                                         Ю.О.Кулак

Додаток до розпорядження №54р від 08.02.2017


 


До уваги суб’єктів господарювання!

З набранням чинності змін до Податкового кодексу України та Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», розпочалось масове припинення діяльності фізичних осіб – підприємців на території м.Запоріжжя.

Згідно до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» наявність  в  Єдиному  державному  реєстрі  юридичних  осіб, фізичних  осіб  -  підприємців та громадських формувань відомостей про  припинення   підприємницької  діяльності  фізичної  особи  - підприємця є підставою для анулювання документів, отриманих суб’єктом господарювання та спрямованих на набуття, зміну чи припинення його права та/або обов’язку.

Згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» та наказом Мінрегіону України «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд  для провадження підприємницької діяльності» від 21.10.2011 № 244,  розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (надалі – ТС) здійснюється на підставі паспорту прив’язки ТС, який надається департаментом архітектури та містобудування Запорізької міської ради за зверненням суб’єкта господарювання.

Таким чином, при припинені діяльності суб’єкта господарювання, згідно до вимог чинного законодавства, паспорт прив’язки ТС - анулюється.

У зв’язку з вищенаведеним, міська влада, з метою недопущення обмеження свободи підприємницької діяльності суб’єктів фізичних осіб – підприємців  - власників ТС (кіосків та павільйонів), що отримали, у встановленому законом порядку, паспорти прив’язки ТС та попередження їх анулювання, просить при   подані заяви про припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, звернути увагу на можливість настання, вищезазначених, негативних наслідків.      


  Оприлюднено в газеті "Запорозька Січ" від 30.07.2016 № 138 (6096)


УКРАЇНА
РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 ПО ХОРТИЦЬКОМУ РАЙОНУ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 
голови районної адміністрації
м. Запоріжжя

18.07.2016                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   №347р

  

Про внесення змін та доповнень до розпорядження 
голови районної адміністрації від 05.06.2013 №220р 
«Про визначення зон для розміщення засобів пересувної 
мережі та пересувних тимчасових споруд» (зі змінами та доповненнями)

 

Розглянувши лист товариства з обмеженою відповідальністю «ТАРСЕРВІС» щодо доповнення існуючих зон новими місцями для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі на території району, згідно з протоколом комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування від 14.07.2016 № 17 внести доповнення до розпорядження голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району від 05.06.2013 №220р «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної мережі та пересувних тимчасових споруд» (зі змінами та доповненнями):

1. У додатку 1 даного розпорядження у переліку зон для розміщення засобів пересувної мережі та сфери послуг на території району в зони № 3,16,30,35,42,44 додати по 1 місцю з виду послуг - пересувний пункт скупки вторинної сировини згідно з додатком.

2. Відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації оприлюднити дане розпорядження в газеті «Запорозька Січ» та на офіційному порталі Запорізької міської влади.   

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації Піпенка М.В.

        

Голова районної адміністрації                                                                                                         С.П.Натахін

  Додаток
до розпорядження
голови районної адміністрації
від  18.07.2016 № 347р

  Перелік
зон для розміщення засобів пересувної мережі та сфери послуг на території району 

№ зони

Місце розміщення зони

Розмір зони, м2

Схематичний графічний план зони

Кількість торгових місць в зоні

Вид засобу пересувної мережі

 

В т.ч. за видами торгівлі чи послуг

1

2

3

4

5

6

7

3.

вул. Світла, 14а

16

додається

2

1- пересувний пункт скупки скляної тари

1- пересувний пункт скупки вторинної сировини

 

 

16.

вул. Василя Сергієнка, 23

40

додається

6

1- пересувний пункт скупки скляної тари

2- сезонна виїзна торгівля плодоовочевою продукцією

2- сезонна виїзна торгівля баштанними культурами

1- пересувний пункт скупки вторинної сировини

 

30.

вул. Новгородська, 9а

16

додається

2

1- пересувний пункт скупки скляної тари

1- пересувний пункт скупки вторинної сировини

 

 

35.

вул. Хортицьке шосе,20

16

додається

2

1- пересувний пункт скупки скляної тари

1- пересувний пункт скупки вторинної сировини

 

 

42.

пр. Інженера Преображенського, 5б

51

додається

7

3- сезонна виїзна торгівля плодоовочевою продукцією

1- сезонна виїзна торгівля баштанними культурами

1- сезонна виїзна торгівля ялинками

1- пересувний пункт скупки скляної тари

1- пересувний пункт скупки вторинної сировини

 

44.

пр. Ювілейний, 20а

20

додається

1

1- виїзна торгівля прохолоджуючими напоями та квасом

1- пересувний пункт скупки скляної тари

1- пересувний пункт скупки вторинної сировини

 

 

Заступник голови районної адміністрації                                                                                     М.В.Піпенко


Оприлюднено в газеті "Запорозька Січ" від 26.07.2016 № 134


УКРАЇНА

РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 ПО КОМУНАРІВСЬКОМУ РАЙОНУ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 
голови районної адміністрації
м. Запоріжжя


 22.07.2016р.                                                                                                                                                     № 456р

Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови районної адміністрації від 08.05.2013 № 269р «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної мережі» (зі змінами)

  

Керуючись Порядком відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг, затвердженого рішенням Запорізької міської ради від 27.03.2013 № 19 та згідно з висновками засідання  комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування (протокол від 20.07.2016 № 25):

1. Внести доповнення до зон № 13, 26, 33, 36, 43 та 44 переліку  зон  для  розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг на території району, затвердженого розпорядженням голови районної адміністрації від 08.05.2013 № 269р «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної мережі» зі змінами та викласти у новій редакції згідно з додатком.

2. Відділу організаційної та  кадрової роботи  районної адміністрації оприлюднити дане розпорядження у встановленому порядку.

3.  Розпорядження набирає чинності з моменту його оприлюднення.

4.  Контроль за виконанням розпорядження  покласти на заступника голови районної адміністрації Позднякова О.О.

  

Заступник голови районної адміністрації                                                                       І.В. Подолянець

 

Додаток
до розпорядження голови
районної адміністрації
від 22.07.2016р.   № 456р

 

 Доповнення

 до зони № 13, 26, 33, 36, 43, та 44 переліку зон для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг на території району, затвердженого розпорядження голови районної адміністрації від 08.05.2013 № 269р «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної мережі» (зі змінами)

зони

Місце

розміщення зони

Розмір зони

м²

Схематичний графічний

план

Кількість торгових місць в зоні

Вид засобу пересувної мережі

Всього

в т. ч. за видами торгівлі

чи  послуг

1

2

3

4

5

6

7

13.

Космічна-Радгоспна

 

 

 

 

 

 

 

 

      70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

додається

 

 

 

 

 

 

 

 

     8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 - продаж новорічних ялинок

ялинковий майданчик

1 - сезонна торгівля прохолоджуючими  напоями

спеціалізоване технологічне обладнання з наметом

1 - картки поповнення рахунку мобільного зв’язку цілорічного терміну функціонування

лоток

1 - прийом склотари цілорічного терміну функціонування

пересувний пункт

1 - сезонна торгівля баштанними культурами

причеп  або спеціалізовані контейнери

1 - сезонна торгівля живою рибою

спеціалізований автотранспорт

 

1 - виїзна торгівля плодоовочевою продукцією та картоплею

 

причеп  або спеціалізовані контейнери

1

2

3

4

5

6

7

26.

Новокузнецька, 36 - 40-А                                                                      

  180

додається

    9

1 - сезонна торгівля живою рибою

спеціалізований автотранспорт

1- продаж новорічних ялинок

ялинковий майданчик

2- сезонна торгівля плодоовочевою продукцією та картоплею   

автомашина з лотком або спеціалізовані контейнери

1- пересувні атракціони

спеціалізоване технологічне обладнання

1- надання послуг поза межами приміщень

автопричеп

2- сезонна торгівля баштанними культурами

причеп  або спеціалізовані контейнери

1 - прийом склотари цілорічного терміну функціонування

пересувний пункт

 

33.

Парамонова, 10

   35

додається

    4

2-  сезонна торгівля баштанними культурами

причеп  або спеціалізовані контейнери

1 - сезонна торгівля плодоовочевою продукцією та картоплею    

автомашина з лотком або спеціалізовані контейнери

1 - сезонна торгівля прохолоджуючими  напоями

спеціалізоване технологічне обладнання з наметом

36.

 

Північнокільцева - Ситова

    100

додається

(зі змінами)

     11

1 - картки поповнення рахунку мобільного зв’язку цілорічного терміну функціонування 

лоток

1 -  сезонна торгівля прохолоджуючими напоями

спеціалізоване технологічне обладнання з наметом

4 -  продаж новорічних ялинок

ялинковий майданчик

3 - сезонна торгівля баштанними культурами

причеп або спеціалізовані контейнери

1 - сезонна торгівля живою рибою

спеціалізований автотранспорт

1 - виїзна торгівля плодоовочевою продукцією та картоплею

причеп  або спеціалізовані контейнери

1

2

3

4

5

6

7

43.

Чумаченка, 34-А

   80

додається

    4

1- пересувні атракціони

спеціалізоване технологічне обладнання

1- продаж новорічних ялинок

ялинковий майданчик

1- сезонна торгівля баштанними культурами

причеп  або спеціалізовані контейнери

1 - виїзна торгівля плодоовочевою продукцією та картоплею

причеп  або спеціалізовані контейнери

44.

Чумаченка, 45 - 47

   40

додається

    4

2  - сезонна торгівля баштанними культурами

причеп  або спеціалізовані контейнери

1- продаж новорічних ялинок

ялинковий майданчик

1 - виїзна торгівля плодоовочевою продукцією та картоплею

причеп  або спеціалізовані контейнери

                       

  

 Головний спеціаліст відділу економічного  розвитку та підприємництва                         Т.Г. Кобріна


Оприлюднено в газеті "Запорозька Січ" від 02.07.2016 № 118 (6076)

УКРАЇНА

РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ПО ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНУ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 
голови районної адміністрації
                          м. Запоріжжя                       
      24.06.2016р.                                                                                                     №  486р

 

Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови районної адміністрації від 05.06.2013 року «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної дрібно роздрібної торговельної мережі на території Шевченківського району»

 

Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, «Про благоустрій населенних пунктів», на виконання рішення Запорізької міської ради від 27.03.2013 №19 «Про порядок відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг»:
1. Внести зміни та доповнення до переліку зон для розміщення засобів  пересувної торговельної мережі на території району. (Додаток№1). 
2. Визначити розміщення зон у відповідності до схематичних графічних планів. (Додається).
3. В установленому порядку оприлюднити та опублікувати дане розпорядження в засобах масової інформації.
4. Контроль за  виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Дудніка С.Г.

 

Голова районної адміністрації                                                                                                       Ф.М. Маєр

Зміни до Переліку зон для розміщення засобів дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг на території Шевченківського району


Оприлюднено в газеті "Запорозька Січ" від 02.07.2016 № 118 (6076)

 

Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови районної адміністрації від 05.06.2013 №220р «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної мережі та пересувних тимчасових споруд» (зі змінами та доповненнями)

Розглянувши заяви фізичних осіб-підприємців Скрипник Н.Є., Баглая В.С., Хорольської Т.М., Бриля О.О. щодо внесення нових зон для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі на території району, згідно з протоколами комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування від 14.04.2016 № 06, від 28.04.2016 № 08, від 26.05.2016 №11 внести зміни та доповнення до розпорядження голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району від 05.06.2013 №220р «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної мережі та пересувних тимчасових споруд» (зі змінами та доповненнями):
1. У додатку 1 даного розпорядження у переліку зон для розміщення засобів пересувної мережі та сфери послуг на території району зони №7,45,74 викласти в новій редакції (згідно з додатком), а після зони № 80 додати зони №81,82,83 згідно з додатком.
2. Відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації оприлюднити дане розпорядження в газеті «Запорозька Січ» та на офіційному порталі Запорізької міської влади.         
3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації Піпенка М.В.

 

Голова районної адміністрації                                                                                     С.П.Натахін

 

Перелік
зон для розміщення засобів пересувної мережі та сфери послуг на території району

№ зони

Місце розміщення зони

Розмір зони, м2

Схематичний графічний план зони

Кількість торгових місць в зоні

Вид засобу пересувної мережі

 

В т.ч. за видами торгівлі чи послуг

1

2

3

4

5

6

7

7.

вул. Гудименка, 16а

27

додається

3

1- розміщення паркових атракціонів
1- реалізація поп-корну та солодкої вати
1- виїзна торгівля прохолоджуючими напоями та квасом

 

спеціалізоване обладнання
спеціалізоване обладнання

45.

пр. Ювілейний, 23б

9

додається

2

1- виїзна торгівля прохолоджуючими напоями та квасом
1- реалізація прохолоджуючих та кавових напоїв

спеціалізоване обладнання

74.

вул. Задніпровська, 33/39

104

додається

2

1- розміщення пересувних атракціонів
1- реалізація солодкої вати

 

спеціалізоване обладнання

81.

вул. Ентузіастів,3

4

додається

1

1- виїзна торгівля прохолоджуючими напоями та квасом

 

спеціалізоване обладнання

82.

пр. Ювілейний, 17а

10

додається

2

1- виїзна торгівля прохолоджуючими напоями та квасом
1- виїзна торгівля морозивом

спеціалізоване обладнання

спеціалізоване обладнання

83.

пр. Ювілейний, 26

5

додається

1

1- виїзна торгівля прохолоджуючими та кавовими напоями

спеціалізоване обладнання

 

Заступник голови
районної адміністрації                                                                                                        М.В.Піпенко


 

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

 Суб’єктам  всіх форм власності, які провадять діяльність з виробництва та/або реалізації соціально значущих продовольчих товарів, необхідно декларувати зміни оптово-відпускних цін у разі їх збільшення протягом місяця більш, як на 1 відсоток.

Для отримання висновків щодо розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат під час формування оптово-відпускних цін на продовольчі товари, суб’єктам господарювання необхідно подати до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів документи в обсязі та згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2007 № 1222 «Про затвердження Порядку декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари» за адресою: 01001, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 1.


Оприлюднено в газеті "Запорозька Січ" від 30.04.2016 № 78(6036)

  УКРАЇНА

РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ПО ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНУ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 
голови районної адміністрації
                            

           м. Запоріжжя                       
21.04.2016р.                                                                                                                                                     № 350р

 

Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови районної адміністрації від 05.06.2013 року «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної дрібно роздрібної торговельної мережі на території Шевченківського району»

 

Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, «Про благоустрій населенних пунктів», на виконання рішення Запорізької міської ради від 27.03.2013 №19 «Про порядок відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг», розпорядження міського голови від 19.02.2016р. №83р «Про виконання ЗУ від 09.04.2015р №317-VIII «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»:
1. Внести зміни та доповнення до переліку зон для розміщення засобів  пересувної торговельної мережі на території району. (Додаток№1). 
2. Визначити розміщення зон у відповідності до схематичних графічних планів. (Додається).
3.  В зв’язку зі зміною назв вулиць Шевченківського району, які визначені в переліку зон для розміщення засобів  пересувної торговельної мережі на території району:
замість  вул. Куйбишева  читати вул. Ігоря Сікорського;
замість вул. Грязнова читати вул. Фортечна;
замість вул. Косигіна читати вул. Спартака Маковського;
замість вул. Червонопрапорна читати вул. Івана Мейлуса; 
замість вул. Копьонкіна читати вул. Фелікса Мовчановського; 
замість вул. Цюрупи читати вул. Віктора Духовченка; 
замість вул. Димитрова читати  вул. Олексія Поради; 
замість вул. Бабушкіна читати вул. Мальв; 
замість вул. Желєзнякова  читати вул. Юрія Федорюка. 
4. В установленому порядку оприлюднити та опублікувати дане розпорядження в засобах масової інформації.
5. Контроль за  виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Дудніка С.Г.

Голова районної адміністрації                                   Ф.М. Маєр

 

Зміни до Переліку зон для розміщення засобів дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг на території Шевченківського району


Розпорядження голови районної адміністрації
Запорізької міської ради по Заводському району від 08.04.2016 № 195р 

 

Про внесення змін до розпорядження голови
районної адміністрації від 06.06.2013 № 262р 
«Про зони для розміщення засобів пересувної 
дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери
послуг у Заводському районі» (зі змінами)

 

На виконання рішення Запорізької міської ради від 19.02.2016 № 11 «Про перейменування вулиці Орджонікідзе в місті Запоріжжя на вулицю Павлокічкаську» та рішення Запорізької міської ради від 19.02.2016 № 13 «Про перейменування вулиці Готвальда в місті Запоріжжя на вулицю Ринкову» та з метою упорядкування найменування вулиць на яких розміщенні засоби пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг, літні майданчики для харчування, забезпечення належного утримання об’єктів благоустрою та прилеглої до них території, згідно протоколу № 10 засідання районної комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування Заводського району від 25.03.2016:

1. Внести зміни в додатки 1 та 2 до розпорядження голови районної адміністрації від 06.06.2013 № 262р «Про зони для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг у Заводському районі», а саме: замість слів: «Орджонікідзе», читати: «Павлокічкаська» та замість слів: «Готвальда», читати: «Ринкова» по всьому тексту.

2. Відділу організаційної та кадрової роботи районної адміністрації оприлюднити дане розпорядження в газеті «Запорізька Січ», на офіційному порталі Запорізької міської влади та на веб-сайті районної адміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації Волошину О.Б.

 

Голова районної адміністрації                                                                        А.І.Баєв


 

Опубліковано в газеті «Запорозька Січ» від 16.04.2016 №68.

 

Розпорядження голови районної адміністрації
Запорізької міської ради по Комунарському району 
від 08.04.2016 №224р 

 

Про внесення змін до розпорядження голови районної адміністрації від 08.05.2013 № 269р «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної мережі» (зі змінами)

  

Керуючись Порядком відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг, затвердженого рішенням Запорізької міської ради від 27.03.2013 № 19, у зв’язку зі зміною умов використання земельної ділянки ТОВ «Джерк-ЛТД» в парку ім. Ю. Гагаріна  та згідно з протоколом засідання комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування від 06.04.2016 № 14.

1. Внести зміни у додаток 35 до Зон пересувної мережі, затверджений розпорядженням голови районної адміністрації від 08.05.2013 № 269р «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної мережі» зі змінами (додається)

2. Відділу організаційної та  кадрової роботи  районної адміністрації оприлюднити дане розпорядження у встановленому порядку.

3.  Розпорядження набирає чинності з моменту його оприлюднення.

4.  Контроль за виконанням розпорядження  покласти на заступника голови районної адміністрації Позднякова О.О.

 

Заступник голови районної адміністрації                                                                О.О. Поздняков        


Оприлюднено в газеті "Запорозька Січ" 15.03.2016 № 45 (6003)

Розпорядження голови районної адміністрації
Запорізької міської ради по Шевченківському району від 22.02.2016  № 161р "Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови районної адміністрації від 05.06.2013 року «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної дрібно роздрібної торговельної мережі на території Шевченківського району»

 

Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, «Про благоустрій населенних пунктів», на виконання рішення Запорізької міської ради від 27.03.2013 №19 «Про порядок відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг»:
1. Внести зміни та доповнення до переліку зон для розміщення засобів  пересувної торговельної мережі на території району. (Додаток№1). 
2. Визначити розміщення зон у відповідності до схематичних графічних планів. (Додається).
3. В установленому порядку оприлюднити та опублікувати дане розпорядження в засобах масової інформації.
4. Контроль за  виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Дудніка С.Г.

 

Голова районної адміністрації                                      Ф.М. Маєр

 

Додаток № 1 до розпорядження голови районної адміністрації від 22.02.2016 № 161р


Оприлюднено в газеті "Запорозька Січ" 16.02.2016  № 24 (5985)

 

Розпорядження голови районної адміністрації
Запорізької міської ради по Хортицькому району 
від 10.02.2016 № 51р "Про внесення доповнень до розпорядження голови районної адміністрації від 05.06.2013 №220р «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної мережі та пересувних тимчасових споруд» (зі змінами та доповненнями)

 

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Тилікової Неллі Миколаївни щодо розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі на території району, згідно з протоколом комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування від 26.11.2015 № 33 внести доповнення до розпорядження голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району від 05.06.2013 №220р «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної мережі та пересувних тимчасових споруд» (зі змінами та доповненнями):

1. У додатку 1 даного розпорядження до переліку зон для розміщення засобів пересувної мережі та сфери послуг на території району після пункту 79 включити пункт 80 згідно з додатком.

2. Відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації оприлюднити дане розпорядження в газеті «Запорозька Січ» та на офіційному порталі Запорізької міської влади. 

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації Піпенка М.В.

           

  Голова районної адміністрації                                                                      С.П.Натахін

Додаток  

до розпорядження голови
районної адміністрації
від _10.02.2016_№_51р_

 Перелік зон для розміщення засобів пересувної мережі та сфери послуг на території району

№ зони

Місце розміщення зони

Розмір зони, м2

Схематичний графічний план зони

Кількість торгових місць в зоні

Вид засобу пересувної мережі

 

В т.ч. за видами торгівлі чи послуг

1

2

3

4

5

6

7

80.

вул. Хортицьке шосе, 46

4

додається

1

сезонна виїзна торгівля морозивом, прохолоджуючими напоями

 

 

Заступник голови
районної адміністрації                                                                                                               М.В.Піпенко


Оприлюднено в газеті "Запорозька Січ" 23.01.2016 № 12 (5970)

 

Про внесення змін до розпорядження голови районної адміністрації 
від 13.06.2014 № 210р «Про внесення змін до розпорядження голови районної адміністрації від 06.06.2013 № 262р «Про зони для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг у Заводському районі»

 

Розглянувши рішення Запорізької міської ради №41 від 07.10.2015 «Про найменувння скверу імені Олександра Бірюка в Заводському районі м. Запоріжжя,» керуючись рішеннями Запорізької міської ради від 27.03.2013 № 19 «Про порядок відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг», від 26.06.2013 № 20 «Про Порядок закріплення об’єктів благоустрою за підприємствами, установами, організаціями, суб’єктами підприємницької діяльності, власниками тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, власниками засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі для утримання в належному стані, укладання договорів про закріплення та утримання об’єктів благоустрою в належному стані в місті Запоріжжя», згідно протоколу засідання районної комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування Заводського району № 32 від 16.12.2015:

1. Внести зміни до розпорядження голови районної адміністрації від 13.06.2014 № 210р «Про внесення змін до розпорядження голови районної адміністрації від 06.06.2013 № 262р «Про зони для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг у Заводському районі», а саме: назву зони №29 замість «Орджонікідзе,22 (сквер біля КЗ «ПК «Заводський»)» читати «Орджонікідзе,22 (сквер імені Олександра Бірюка)".

2. Відділу організаційної та кадрової роботи районної адміністрації оприлюднити дане розпорядження в газеті «Запорізька Січ», на офіційному порталі Запорізької міської влади та на веб-сайті районної адміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації Волошину О.Б.

 

Голова районної адміністрації                                                                                  Н.А.Печонкіна


Оприлюднено в газеті "Запорозька Січ" 23.01.2016 № 12 (5970)

 

Про внесення змін до розпорядження голови районної адміністрації від 13.06.2014 №210р
«Про внесення змін до розпорядження голови районної адміністрації від 06.06.2013 №262р «Про зони для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг у Заводському районі» 

Розглянувши заяву Гроніної Тетяни Миколаївни, керуючись рішенням Запорізької міської ради від 27.03.2013 № 19 «Про порядок відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг», враховуючи висновки районної комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування Заводського району згідно протоколу засідання комісії №1 від 06.01.2016:

1. Внести зміни до розпорядження голови районної адміністрації від 13.06.2014 №210р «Про внесення змін до розпорядження голови районної адміністрації від 06.06.2013 №262р «Про зони для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг у Заводському районі», а саме:

- В зоні №9, зон для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг у Заводському районі, виключити місце для розміщення лавки-автопричепу для реалізації продуктів харчування торгової марки «Наша Ряба» за адресою: вул. Електрична,247 у зв’язку з отриманням ФОП Гроніною Тетяною Миколаївною паспорту прив’язки тимчасової споруди.

2. Відділу організаційної та кадрової роботи оприлюднити дане розпорядження в газеті «Запорізька Січ», на офіційному порталі Запорізької міської ради та на веб-сайті районної адміністрації

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації Волошину О. Б.

 

Заступник голови районної адміністрації                                       Н.А.Печонкіна


Оприлюднено в газеті "Запорозька Січ" від 23.01.2016 № 12 (5970)

Про внесення змін до розпорядження голови районної адміністрації 
від 13.06.2014 № 210р «Про внесення змін до розпорядження голови районної адміністрації від 06.06.2013 № 262р «Про зони для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг у Заводському районі»

 

Розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Автохаус-2011», в особі директора Півненка Віталія Володимировича, керуючись рішеннями Запорізької міської ради від 27.03.2013 № 19 «Про порядок відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг», від 26.06.2013 № 20 «Про Порядок закріплення об’єктів благоустрою за підприємствами, установами, організаціями, суб’єктами підприємницької діяльності, власниками тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, власниками засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі для утримання в належному стані, укладання договорів про закріплення та утримання об’єктів благоустрою в належному стані в місті Запоріжжя», згідно протоколу засідання районної комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування Заводського району № 31 від 02.12.2015:

1. Внести зміни до розпорядження голови районної адміністрації від 13.06.2014 № 210р «Про внесення змін до розпорядження голови районної адміністрації від 06.06.2013 № 262р «Про зони для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг у Заводському районі», а саме: зону № 34 викласти в новій редакції (додається).

2. Відділу організаційної та кадрової роботи районної адміністрації оприлюднити дане розпорядження в газеті «Запорізька Січ», на офіційному порталі Запорізької міської влади та на веб-сайті районної адміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації Волошину О.Б.

 

Голова районної адміністрації                                                                                  Н.А.Печонкін

Додаток 

до розпорядження голови
районної адміністрації
_________  №  _______

Зони
для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі
та сфери послуг у Заводському районі

№ зони

Місце розміщення зони

Розмір зони (м2)

Схематичний графічний план

Кільк. торг. місць в зоні (шт.)

Види торгівлі, послуг

Термін функціонування

Засоби пересувної мережі

1

2

3

4

5

6

7

8

34

Південне шосе, 74

37

в наявності

5

1 - продаж періодичних видань

протягом року

лоток з наметом

1 - картки поповнення рахунку

протягом року

лоток

1 - квас із спеціального обладнання

з 1 квітня до 
1 листопада

столик з технологічним обладнанням

1 - засіб пересувної мережі цілорічного терміну функціонування

протягом року

лоток з наметом

1 - засіб пересувної мережі цілорічного терміну функціонування

протягом року

лоток з наметом, лавка-автопричеп

 

Заступник голови районної адміністрації                                                                                 О.Б.Волошина


Оприлюднено в газеті "Запорозька Січ" 19.12.2015 № 224 (5950)

Розпорядження голови районної адміністрації
Запорізької міської ради по Хортицькому району 
від 15.12.2015 № 586р "Про внесення доповнень до розпорядження голови районної адміністрації від 05.06.2013 №220р «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної мережі та пересувних тимчасових споруд» (зі змінами та доповненнями)"

        Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Деркач Наталії Анатоліївни щодо розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі на території району, згідно з протоколом комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування від 10.12.2015 №34 внести доповнення до розпорядження голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району від 05.06.2013 №220р «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної мережі та пересувних тимчасових споруд» (зі змінами та доповненнями):

1. У додатку 1 даного розпорядження до переліку зон для розміщення засобів пересувної мережі та сфери послуг на території району після пункту 76 включити пункти 77,78,79 згідно з додатком.

2. Відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації оприлюднити дане розпорядження в газеті «Запорозька Січ» та на офіційному порталі Запорізької міської влади. 

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації Піпенка М.В.

           

Голова районної адміністрації                                                                              С.П.Натахін

 

Додаток 1
до розпорядження голови
районної адміністрації
від __________№_______

 

Перелік
зон для розміщення засобів пересувної мережі та сфери послуг на території району

№ зони

Місце розміщення зони

Розмір зони, м2

Схематичний графічний план зони

Кількість торгових місць в зоні

Вид засобу пересувної мережі

 

В т.ч. за видами торгівлі чи послуг

1

2

3

4

5

6

7

77.

пр. Ювілейний, 24 – вул. Гудименка,1

10

додається

1

продаж новорічних ялинок

 

78.

вул. Курузова, 3

10

додається

1

продаж новорічних ялинок

 

79.

вул. Хортицьке шосе, 20 – вул. Маршала Судця, 9

10

додається

1

продаж новорічних ялинок

 

 

Заступник голови районної адміністрації                                                                                  М.В.Піпенко

Опубліковано: 01.08.2017 11:03 (оновлено: 15.11.2017 16:29)