Інформація для ОСББ

З метою пошуку альтернативних джерел фінансування для реалізації соціально значущих проектів та покращення рівня життя співвласників багатоквартирних будинків м. Запоріжжя, пропонуємо ОСББ та ЖБК прийняти участь в актуальних грантових програмах та конкурсах, які наведені нижче:

 • Грантовий конкурс в межах програми «Школа фондів громад»

ІСАР «Єднання» оголошує конкурс на отримання грантів в межах програми «Школа фондів громад», що впроваджується за фінансування від Фонду Чарльза Стюарта Мотта, США. Мета конкурсу – сприяння розвитку місцевої філантропії через посилення спроможності фондів громад (ФГ) в Україні.

Кошти надаються на гранти різних напрямків. Дедлайни та суми прописани окремо для різних грантів.

Для більш детального ознайомлення з інформацією щодо кожного напрямку конкурсу дивіться Положення про конкурс за посиланням: http://ednannia.ua/images/CF_grant_announcement_2016.pdf

 • ІСАР Єднання Платформа "Маркетплейс" Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Гранти з організаційного розвитку ОГС надаються на конкурсній основі у межах проекту «Платформа розвитку громадянського суспільства» (далі Платформа Маркетплейс), який впроваджується завдяки фінансуванню Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Детальніше за посиланням http://cd-platform.org/publications/1284-granti-z-organizatsijnogo-rozvitku-ogs

 • Європейський фонд підтримки демократії (The European Endowment for Democracy, EED) надає підтримку організаціям, неформальним платформам та окремим активістам, діяльність яких спрямована на розвиток і зміцнення демократичного громадянського суспільства. Тривалість проектів та суми грантів визначаються індивідуально.

Заявки приймаються на фінансування проектів, мета яких – розвиток і зміцнення демократичного громадянського суспільства у країнах, охоплених Європейською політикою сусідства.

На гранти EED можуть претендувати організації, рухи, а також активісти, молодіжні лідери та представники незалежних мас-медіа, що діють також в Інтернеті, без огляду на розмір їх структури та формальний статус.

Детальніше за посиланням: https://www.democracyendowment.eu/ru/about-eed-support

 • Глобальний інноваційний фонд GIF

Глобальний інноваційний фонд є незалежною глобальної некомерційною організацією, яка інвестує в соціальні інновації, які спрямовані на поліпшення життя і можливості мільйонів людей в країнах, що розвиваються. Завдяки своїй програмі грантів вони шукають інноваційні рішення глобальних проблем в галузі розвитку, особливо для бідних і уразливих груп населення. GIF підтримує команди з соціальних підприємств, комерційних фірм, некомерційних організацій, державних установ і дослідників у всіх відповідних секторах.

Для отримання більш детальної інформації перейдіть за посиланням: http://www.globalinnovation.fund/what-type-and-amount-funding-should-i-apply

 • Посольство Японії в Україні

За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, початковим школам, науково-досліджувальним інститутам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги задля здійснення проектів розвитку цих організацій.

Наявність коштів програми Кусаноне у кожній окремій країні забезпечується Офіційною Допомогою Розвитку (ОДР) разом із новітніми видами співробітництва, що впливатимуть на добробут суспільства.

Всі проекти розвитку малого масштабу мають право на фінансування за програмою Кусаноне. Однак особлива увага буде приділятися у таких сферах: медична допомога, освіта, спорт, соціальний захист, навколишнє середовище.

 Детальніше за посиланням:  http://www.ua.emb-japan.go.jp/itpr_uk/ua_oda.html

 

Корисні посилання на методичні матеріали, посібники, каталоги, ресурси

ГРАНТИ - 2017

Каталог донорських організацій

http://platforma-msb.org/category/donory-msb/grantovi-programy

http://www.oblrada.pl.ua/grant/granti_2017.pdf

 • Як підготувати проект розвитку громади: безкоштовний онлайн-курс

https://www.prostir.ua/?news=yak-pidhotuvaty-proekt-rozvytku-hromady-bezkoshtovnyj-onlajn-kurs

 • Нормативно-правова база з питань технічної допомоги

   http://me.gov.ua/Documents/List?lang=uk-UA&tag=Normativno-pravovaBazaZPitanTekhnichnoiDopomogi

 • Перелік міжнародних угод та нормативно-правових актів у сфері міжнародної технічної допомоги

   http://me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=d1045455-72f1-4332-9909-104d8fce2407&title=Normativno-pravovaBazaZPitanTekhnichnoiDopomogi

http://gurt.org.ua/donors/international/

 • Зелений пакет (Зелені сайти корисні посилання)

http://www.greenpack.in.ua/media/

 • Офіційний портал координації міжнародної допомоги в УкраїніOpenaid.gov.ua Міністерства економічного розвитку і торгівлі

http://openaid.gov.ua/

 • Грантові ресурси:

http://www.gurt.org.ua/

https://biggggidea.com/

https://www.prostir.ua/

В разі прийняття участі в однієї з вищенаведених програм або грантів просимо всіх голів ОСББ та ЖБК, строком до 10.01.2018 повідомляти про ці дії департамент з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради за телефоном 224 22 67.


 

Опубліковано: 31.07.2017 15:15 (оновлено: 16.11.2017 10:27)