!
тест
ТЕСТ
Сайт працює в тестовому режимі

Спортивні заклади

Дитячо-юнацькі спортивні школи м. Запоріжжя департаменту спорту, сім’ї та молоді

Спортивний заклад Вид спорту Район міста Директор Телефон
1 Дитячо-юнацька спортивна школа №1 зі спортивної гімнастики спортивна гімнастика (хлопці) Дніпровський Рунчева Олена Іанівна 236-71-06
2 Дитячо-юнацька спортивна школа №3 з гандболу гандбол
(хлопці, дівчата)
Шевченківський
Вознесенівський
Дніпровський
Комунаровський
Олександрівський
Хортицький
Андреєв Сергій Генадійович 65-02-71
3 Дитячо-юнацька спортивна школа №4 настільний теніс
фехтування
естетична гімнастика
Вознесенівський
Дніпровський
Комунаровський
Олександрівський
Хортицький
Вейцер Марк Абрамович 233-50-84
4 Дитячо-юнацька спортивна школа №5 з художньої гімнастики художня гімнастика Вознесенівський
Дніпровський
Комунаровський
Олександрівський
Дудченко Яна Вікторівна 34-30-52
707-62-10
5 Дитячо-юнацька спортивна школа №6 боротьба греко-римська
бокс
бодібілдинг
Вознесенівський
Дніпровський
Хортицький
Дорогань Олексій Юрійович 277-28-71
6 Дитячо-юнацька спортивна школа №7 кульова стрільба Комунарський
Хортицький
Данік Оксана Павлівна 278-07-46
7 Дитячо-юнацька спортивна школа №8 шашки 
шахи
Шевченківський
Вознесенівський
Дніпровський
Комунаровський
Олександрівський
Компанієць Олег Леонідович 278-15-34
8 Дитячо-юнацька спортивна школа №10 волейбол
легка атлетика
спортивна аеробіка
ушу
Шевченківський
Вознесенівський
Дніпровський
Комунаровський
Шульга Євгеній Анатолійвич 224-04-58
9 Дитячо-юнацька спортивна школа №11 бокс
триатлон
дзюдо
Заводський
Дніпровський
Бей Роман Іванович 220-10-77
10 Дитячо-юнацька спортивна школа №12 з баскетболу баскетбол (хлопці) Шевченківський
Вознесенівський
Дніпровський
Заводський
Комунаровський
Олександрівський
Хортицький
Вікторов Кирило Вікторович 220-74-59
11 Дитячо-юнацька спортивна школа імені Олімпійського чемпіона Юрія Лагутіна гандбол (хлопці) Шевченківський
Заводський
Комунаровський
Хортицький
Апанасенко Віктор Олексійович 32-59-31
12 Дитячо-юнацька спортивна школа «Україна» веслування академічне Комунаровський Завгородній Анатолій Іванович 286-03-48
13 Дитячо-юнацька спортивна школа «Майстер-Січ» тхеквандо
кікбоксінг
бокс
Шевченківський
Вознесенівський
Дніпровський
Заводський
Комунаровський
Крупінов Сергій Олександрович 224-07-54
14 Дитячо-юнацька спортивна школа «Орбіта» волейбол Шевченківський
Вознесенівський
Дніпровський
Комунаровський
Олександрівський
Хортицький
Румянцева Віра Григорівна 099-090-72-93
096-421-51-23
15 Дитячо-юнацька спортивна школа «Локомотив» бокс
веслування на байдарках
легка атлетика
шашки
Шевченківський
Вознесенівський
Комунаровський
Олександрівський
Морозов Євген Володимирович 720-29-28
16 Дитячо-юнацька спортивна школа «Кристал» дзюдо (хлопці та дівчата) Шевченківський Арцебарський Сергій
Павлович
32-59-31
17 Дитячо-юнацька спортивна школа «Хвиля» плавання
художня гімнастика
Вознесенівський
Комунаровський
Давіденко Ярослав
Іванович
95-45-63
18 Дитячо-юнацька спортивна школа «Салют» плавання Заводський Степаненко Денис
Вікторович
236-59-37
19 Дитячо-юнацька спортивна школа «Спас» рукопаш спас Шевченківський
Дніпровський
Заводський
Комунаровський
Олександрівський
Рижов Костянтин Анатолійович 32-59-31
20 Дитячо-юнацька спортивна школа «Металург Запоріжжя» з футболу футбол Дніпровський
Комунаровський
Ключик Леонід Семенович 32-59-31