Щодо роботи комунальних підприємств Запоріжжя

23.06.2022 20:10

Секретар міської ради Анатолій Куртєв розповів:

- Запоріжці!

З перших днів повномасштабного вторгнення росії на українську землю, наші комунальники взяли активну участь у посиленні обороноздатності Запоріжжя, а також у зустрічі людей, які евакуюються до нас з гарячих точок та з окупованих територій.

Співробітники комунальних підприємств постійно працюють над фортифікаційним укріпленням міста і підступів до нього, беруть участь у формуванні гуманітарних вантажів, надають допомогу евакуйованим, а також усувають у Запоріжжі наслідки руйнувань від ракетних обстрілів.

І при всьому цьому, не зважаючи на величезне навантаження та на усі складнощі, які виникли у них через війну, наші комунальники не забувають і про свої звичні щоденні обов’язки. Вони утримують Запоріжжя у чистоті та комфорті і обслуговують житлово-комунальний фонд.

Щоб контролювати усі ці процеси та тримати руку на пульсі, у міській раді постійно проводяться наради з благоустрою та санітарного стану міста, адже комфортне Запоріжжя - це одне з наших пріоритетних завдань.

Тому в нашому місті завжди є вода, світло та газ. З ранку до ночі працівники комунальних підприємств ремонтують дороги, косять траву, озеленяють місто, прибирають парки та сквери, обслуговують фонтани, ремонтують водопроводи та електромережі, забезпечують роботу ліфтів і активно готують місто до нового опалювального сезону.

Навіть в умовах війни Запоріжжя – це хоч і прифронтове, але нескорене, вільне, гарне та доглянуте місто!

Дякуємо за це нашим комунальникам. Дякуємо за їхню щоденну титанічну працю і за те, що в ці складні часи вони роблять все для того, щоб Запоріжжя радувало своїм виглядом як мешканців міста, так і його гостей.

Усі разом обов’язково переможемо!

Тихої усім ночі.