Щодо ситуації на Запорізькому напрямку

28.06.2022 11:55

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

- За останню добу ситуація на фронті на Запорізькому напрямку суттєво не змінилася. Окупанти продовжують зосереджуватися на тому, щоб утримати зайняті раніше рубежі, та обстрілюють позиції наших військ.

Протягом минулої доби ворог здійснив 47 таких артилерійських обстрілів. Також відомо про обстріли цивільної інфраструктури у районах Гуляйполя, Оріхова та Преображенки.

При цьому українська розвідка повідомляє, що чимало окупантів готові скласти зброю та все частіше відмовляються від того, щоб йти в бій. Рашистські солдати пишуть колективні звернення до свого командування і записують відеозвернення, розраховуючи на те, що їхні підрозділи виведуть із зони бойових дій.

Це вкотре підтверджує той факт, що ми маємо справу з армією, яка не хоче чесно воювати, а натомість вдається до брудних та терористичних методів, особливо проти мирного населення. Тому вкотре закликаю вас не розслаблятися та не втрачати пильності. Особливо сьогодні, коли наша країна відзначає одне з найбільш значущих свят – День Конституції. Не ігноруйте, будь ласка, сповіщення про повітряну небезпеку та уникайте місць масового скупчення населення!

Бережіть себе!

Переможемо!

Нагадаю, з актуальною інформацією ви також можете ознайомитись на моїх сторінках у соцмережах

Facebook https://www.facebook.com/anatoliikurtiev

Instagram http://instagram.com/anatolii_kurtiev