Секретар міської ради Анатолій Куртєв звернувся до запоріжців

28.06.2022 20:10

Секретар міської ради Анатолій Куртєв звернувся до запоріжців:

- Запоріжці!

Сьогодні, вітаючи один одного з Днем Конституції, ми говорили про волю, про самовизначення, про права та свободи, про гідні умови життя. Одним словом, говорили про те, що прописано в генетичному коді українців, і про те, чого немає у путінських рабів.

Так, саме рабів.

Адже лише раби можуть виконувати злочинні накази і стріляти ракетами по мирних людях, які просто вийшли в магазин за продуктами.

Лише раби можуть радіти вбивствам жінок, пенсіонерів та маленьких дітей, і як безглузді та загіпнотизовані істоти волати в соцмережах про те, що їм треба ще більше смертей.

Рабів не вчать працювати, і тому вони мародерять. Рабів не вчать поважати жінку, і тому вони гвалтують. Рабів не вчать будувати, і тому вони руйнують. Життя рабів – сіре та нецікаве, і тому їм ця війна за щастя, адже їм здається, що в їхньому існуванні зараз з’явився якийсь сенс.

Ми ж, українці, геть інші. Ми знаємо, що таке волелюбність, що таке гідність, що таке шляхетність. Ми знаємо як це – поважати чуже життя, чужу працю та чужу свободу.

А ще ми знаємо, як це – воювати з честю і (як сказано в Преамбулі до нашої Конституції), «усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями».

Ми на своїй землі. Чужого нам не треба, свого не віддамо.

На тому і стоїмо. І тому й переможемо!

Слава Україні! Слава Збройним Силам! Слава нації!