В Запорожье планируют построить спортивный ледовый комплекс

18.08.2020 12:58

Новая ледовая арена на месте заброшенного стадиона «Строитель» может появиться в Запорожье в ближайшие годы. Об этом сообщил на своей официальной странице в «Фейсбуке» городской голова Владимир Буряк.

В публикации на своей странице в «Фейсбук» Владимир Буряк отмечает, что два года назад после многочисленных обращений родителей в Запорожье было открыто отделение ДЮСШ «Салют» по хоккею, где занимается 126 детей. Но большой профессиональной ледовой арены в городе нет, хоккейной инфраструктуры недостаточно, хотя желающих заниматься этим спортом довольно много.

- До мене звернувся голова міської федерації хокею з ініціативою побудувати льодову арену на місці зруйнованого стадіону «Будівельник». Цю занедбану будівлю, яка не належить місту, викупив приватний підприємець. Він готовий звести там льодову арену, а в подальшому – зали для тренувань, спортивно-оздоровчий центр і хостел для спортсменів. Місто, зі свого боку, має виділити землю та допоможе в наведенні ладу на території.

Наразі цей проєкт рішення готується на сесію міської ради. Профільна земельна комісія його затвердила. Тепер це питання мають розглянути депутати на засіданні 26 серпня. Впевнений, що ідея буде підтримана, а отже вже за рік-два в місті може з’явитися сучасний спортивний льодовий комплекс, - отметил Запорожский городской голова Владимир Буряк.