У дворах Шевченківського району замінять 19 тисяч квадратних метрів асфальту

14.06.2018 10:30

У Шевченківському районі Запоріжжя триває плановий ремонт внутрішньоквартальних доріг. Зараз фахівці і спецтехніка КП «ЕЛУАШ» виконують роботи за адресою пр.Моторобудівників, 64. У дворі планується замінити близько 600 метрів квадратних асфальту.

Перший етап середнього внутрішньоквартального ремонту - демонтаж старого покриття. Для цього на об'єкт залучили спецтехніку - 3 самосвали, трактор, погрузчик і фрезу. Також задіяні 12 робітників.

- Дороги вже були в жахливому стані - суцільні ями і вибоїни. Ми позбавляємося від старого слою асфальтного покриття. Для цього фрезою асфальт фрезерується, тобто знімається верхній шар, потім все продувається, очищається, наноситься бітумна сітка і укладається асфальтобетон. Фінішні роботи заплановані на наступний тиждень, - розповів виконроб Шевченківського ДЕУ-4 КП «ЕЛУАШ» Вадим Єргец.

Гарантія на новий асфальт - три роки. Всього в 2018 році в Шевченківському районі Запоріжжя запланований поточний ремонт внутрішньоквартальних доріг на площі понад 19 тисяч метрів квадратних. Вже виконані роботи за адресами: вул.Чарівна 155, 161, вул.Чарівна 32, 34, 36, вул. Героїв 55 бригади 59. 

У найближчих планах наступні вулиці: Брюллова, Чарівна, Цитрусова, Пархоменко, Магістральна, Вороніна, Карпенко-Карого.