Сьогодні із Запоріжжя стартує перший рейс на Варшаву

02.07.2018 10:33

У Міжнародному аеропорту Запоріжжя відкривається новий напрямок на Європу. Перший рейс напрямку, який буде обслуговувати польська авіакомпанія LOT, із Запоріжжя до Варшави - стартує сьогодні, 2 липня.

Відкриття нового напряму на Європу - це важлива подія для всього міста. Про це сьогодні на своїй офіційній сторінці в «Фейсбук» написав міський голова Володимир Буряк.

- Сьогодні важлива для Запоріжжя подія. З нашого аеропорту стартує перший рейс на Варшаву. Це новий напрямок, який фактично стане повітряним мостом, що з'єднує Запоріжжя з Європою і не тільки. Адже рейси на Варшаву дають можливість подальшого трансферту на Західну Європу і Північну Америку.

Хочу подякувати нашим польським партнерам - авіакомпанії LOT - за співпрацю. Упевнений, воно буде вигідним для всіх. І, перш за все, в плані подальшого розвитку Запоріжжя як міста відкритого і перспективного, міста з майбутнім.

Адже модернізація аеропорту - це не просто будівля і техніка європейського рівня. Це нові рейси і нові можливості для всіх: жителів Запоріжжя, туристів, представників бізнесу.

Наше завдання - не упустити ці можливості. А для цього треба просто не зупинятися і продовжувати працювати: будувати пасажирський термінал, вести переговори з авіакомпаніями, робити Запоріжжя з кожним днем краще, - зазначив міський голова.

Нагадаємо, що програма з модернізації Запорізького аеропорту знаходиться на особистому контролі Володимира Буряка. Вона включає в себе комплекс заходів, спрямованих на технічне оновлення аеропорту і збільшення пасажиропотоку, в тому числі і за рахунок відкриття нових напрямків.

Один з найважливіших етапів реалізації цієї програми - будівництво нового пасажирського терміналу в Міжнародному аеропорту Запоріжжя, який буде відповідати європейським стандартам.