У Запоріжжі урочисто підняли прапор ВМС України

29.11.2018 16:25

Сотні запоріжців зібралися сьогодні на площі Героїв для того щоб підтримати Військово-Морські Сили України та тих українських моряків, які опинилися у російському полоні. До присутніх звернулися представники обласної та міської влади, учасники АТО. Священнослужителі провели молебень на підтримку українських воїнів.

На площі Героїв відбулось урочисте підняття прапору Військово-Морських Сил України. Захід пройшов на знак підтримки ВМС та українських моряків, які потрапили до полону. Серед тих хто прийшов на площу Героїв представники обласної та міської влади, військовослужбовці, священнослужителі, ліцеїсти, молодь, представники політичних партій та громадських організацій, запоріжці.

Представники різних релігійних конфесій провели молебень на підтримку Збройних Сил України. На мітингу виступили голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль, перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, керуючий справами виконавчого комітету Запорізької міської ради Роман Омельянович.

Керуючий справами виконавчого комітету Запорізької міської ради Роман Омельянович наголосив, що ще кілька років тому запоріжці не могли уявити можливості збройного захоплення українських військових кораблів. Українці не збиралися ні з ким воювати, але вже кілька років Україна фактично знаходиться у стані війни.

- Хочу сьогодні від імені міської влади висловити слова підтримки українським морякам, військовослужбовцям. Для мене символічно, що ми зібралися сьогодні саме на площі Героїв, адже українські військові дійсно справжні Герої, які захищають нашу державу, - зазначив Роман Омельянович.

Захід завершився урочистим підняттям прапору ВМС України. Право підняти прапор отримали військовослужбовці 55-ї артилерійської бригади та учні ліцею «Захисник».