Запорізька музична школа отримала подарунки від міської влади та української зірки

14.03.2019 17:48

Запорізька музична школа №1 сьогодні приймала гостей і подарунки. Так, з міського бюджету виділено півмільйона гривень на ремонт будівлі. Грошовий сертифікат на ці цілі вручив заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров. Також школа отримала три нових скрипки від відомої української скрипальки Ассії Ахат. Зірка відвідала заклад, щоб поспілкуватися з учнями.

У Запорізькій музичній школі №1 сьогодні свято - навчальний заклад відвідали відомі гості, які привезли з собою подарунки. У невеликому концертному залі зібралися кращі учні школи, щоб взяти участь у творчій зустрічі з українською скрипалькою Асією Ахат. Відома артистка розповіла, з чого починався її творчий шлях і відповіла на питання дітей.

- Бабуся забирала мене після уроків і ми з двома пересадками їздили в музичну школу. Вся сім'я підключилася, щоб навчити мене музиці, почали вивчати зі мною музичну грамоту, витрачали на мене дуже багато сил. Тому подякуйте своїм батькам за підтримку вашого таланту. Музика - це праця дорослої людини. Серед вас я бачу скрипалів, струнників, віолончелістів. Це дійсно найскладніші, але дуже цікаві інструменти. Тому ви всі великі розумнички. Продовжуйте в тому ж дусі, - звернулася до дітей Асія Ахат.

Українська зірка привезла з собою скрипки для школи. Один з музичних інструментів Асія Ахат подарувала талановитій учениці.

Ще один подарунок для школи зробила міська влада. Це грошовий сертифікат на півмільйона гривень. Кошти підуть на оновлення фасаду та на косметичний ремонт внутрішніх приміщень. Сертифікат вручив заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров.

- У запорізьких дітей повинні бути всі умови для реалізації їхніх талантів. Ми ремонтуємо приміщеннях шкіл, оновлюємо матеріально-технічну базу. Крім цього, звичайно, важливо давати дітям натхнення. Тому, коли приїжджає зірка такого рівня як Ассія Ахат, яка ділиться з дітьми своїми емоціями - вона однозначно заряджає їх на нові перемоги і досягнення. Ми дякуємо таким небайдужим зіркам. Разом з ними ми вже реалізували кілька спільних проектів. Запрошуємо всіх українських діячів мистецтва об'єднати сили, щоб разом створити мотивацію нашим дітям для реалізації їх таланту, - сказав Анатолій Пустоваров.

Вихованці Запорізької музичної школи №1 підготували для гостей свої найкращі музичні номери.

Загалом у музичних школах Запоріжжя займається понад 6 тис. дітей. Цього року з міського бюджету виділено понад мільйон гривень на придбання нових музичних інструментів. Також виділяються кошти на ремонти в приміщеннях музичних шкіл.