Відновлено рух на перехресті проспектів Соборного та Металургів

07.10.2019 11:40

Ввечері 6 жовтня було відкрито рух на перехресті проспектів Соборного та Металургів. Про це повідомив на своїй публічній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» міський голова Володимир Буряк.

У серпні було розпочато капітальний ремонт зливової каналізації на перехресті проспектів Соборного та Металургів. Причина – через аварійний стан колектора під загрозою руйнування опинилася не лише дорога, а й прилеглі будинки.

Відзначимо, спочатку підрядники заявили, що ремонт триватиме до кінця року, але такі строки не влаштували міського голову Володимира Буряка. Адже перекриття цієї ділянки створює незручності містянам. Тому було доручено завершити роботи з дотриманням усіх технологій, але у максимально стислі терміни.

Міський голова регулярно проводив на об’єкті виїзні наради. Під час однієї з таких нарад було прийняте рішення відновити рух транспорту на цій ділянці 7 жовтня. Володимир Буряк поставив таке завдання підрядникам, і воно було виконане. Рух відкрили ввечері 6 жовтня.

Володимир Буряк прокоментував завершення робіт та відновлення руху на своїй публічній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».