Запорізьку ТПП привітали з ювілеєм

12.02.2020 16:10

«Еко форум», фестиваль «Startup Fest». Це лише кілька прикладів успішної співпраці міської влади Запоріжжя та Запорізької торгово-промислової палати. Сьогодні ЗТПП, яка об’єднує понад 500 підприємств області, святкувала 80-річний ювілей. З цією подією їх привітали міський голова Володимир Буряк, представники обласної влади.

Запорізькій торгово-промисловій палаті виповнилося 80 років. Урочистий захід, присвячений цій події, відбувся сьогодні у виставковому центрі «Козак-палац». Серед запрошених представники обласної, міської влади, промислових підприємств, Торгово-промислової палати України, іноземні гості.

Було презентовано результати роботи Запорізької торгово-промислової палати. Переобране керівництво ЗТПП. Відзначимо, за останні 5 років ЗТПП відвідало 57 закордонних делегацій. Члени ЗТПП мали можливість обговорити важливі питання з гостями з Франції, Люксембургу, Туреччини, Індії та багатьох інших країн.

Серед успішних прикладів роботи можна згадати проведення «Еко форуму», фестивалю «Startup Fest». Це стало можливим завдяки співпраці ЗТПП та міської влади.

- Запорізьку торгово-промислову палату знають у різних країнах світу. Вона є прекрасним майданчиком для вирішення важливих для підприємців питань. ЗТПП є надійним партнером, як для малого так і для великого бізнесу, - сказав Володимир Буряк.

Президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов зі свого боку наголосив, що міська влада Запоріжжя реалізує багато проєктів, важливих для громадян. Зокрема це стосується розвитку філій Центру надання адміністративних послуг. На сьогодні філії ЦНАПу пройшли сертифікацію, яка підтвердила, що їх послуги відповідають європейським стандартам. Відповідний сертифікат Володимир Шамілов вручив міському голові Володимиру Буряку.

Перший віце-президент торгово-промислової палати України Михайло Непран привітав колектив ЗТПП зі святом, відзначив, що Запорізька торгово-промислова палата протягом останніх років успішно працює. Також Михайло Непран вручив Пам’ятні знаки ТПП України за успішну багаторічну співпрацю. Таку нагороду отримав і виконавчий комітет Запорізької міської ради.