Про організацію руху транспорту через греблю Дніпровської ГЕС та І, ІІ мосту Преображенського

Рішення виконавчого комітету №42 від 11.02.2019. Дата оприлюднення 15.02.2019

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з врахуванням технічного стану та обмеженням експлуатації греблі Дніпровської ГЕС та І, ІІ мосту Преображенського, беручи до уваги пропозиції філії «Дніпровської ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Просити управління патрульної поліції в Запорізької області надати пропозиції по організації заборони проїзду через греблю Дніпровської ГЕС та частково через І, ІІ мости Преображенського згідно правил дорожнього руху.

2. Департаменту інфраструктури та благоустрою міської ради:

2.1. Спільно з управлінням з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради розробити і погодити схему маршрутного орієнтування, дорожніх знаків та інформаційних стендів про заборону руху транзитного вантажного автотранспорту.

2.2. Підготувати та надати до департаменту фінансової та бюджетної політики міської ради бюджетний запит з обґрунтованими розрахунками для розгляду та включення до проекту бюджету міста на 2019 рік видатків на проведення зазначених у п.2.1. робіт.

2.3. Здійснити заходи щодо установки дорожніх знаків та інформаційних стендів згідно розроблених схем маршрутного орієнтування.

3. Управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради:

3.1. Проінформувати автоперевізників щодо заборони проїзду вантажного транзитного автотранспорту греблею Дніпровської ГЕС та частково з 7.00 год. до 21.00 год через І, ІІ мости Преображенського.

3.2. Повідомити керівників підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, які мають вантажні автомобілі та механічні транспортні засоби, щодо проведення з водіями цих транспортних засобів роз'яснювальну роботу та забезпечення виконання цього рішення.

4. Департаменту фінансової та бюджетної політики міської ради передбачити в проекті бюджету міста на поточний рік зазначені пунктом 2.2. видатки, з урахуванням можливостей збалансування бюджету.

5. Після виконання вищезазначених пунктів заборонити проїзд транзитного вантажного автотранспорту греблею Дніпровської ГЕС та частково з 7.00 год. до 21.00 год. І, ІІ мостами Преображенського

6. Просити управління патрульної поліції в Запорізької області, для здійснення постійного контролю за дотриманням водіями вимог дорожніх знаків та умов руху організувати постійно діючі пости патрульної поліції при в’їзді на греблю Дніпровської ГЕС та І, ІІ мосту Преображенського (з обох боків). Заборона проїзду вантажного транзитного автотранспорту греблею Дніпровської ГЕС та частково з 7.00 год. до 21.00 год. І, ІІ мостами Преображенського. не розповсюджується на транспорт комунальних підприємств, підприємств які задіяні у забезпеченні життєдіяльності міста (вивезення сміття, ремонт доріг, тощо) та міських, міжміських, міжнародних пасажирських перевезень.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради Власюка О.О. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Волобуєва В.О.

 

Міський голова                                                                                                       В.В. Буряк