Про відпуск палива з місцевого резерву

Рішення виконавчого комітету №132 від 11.04.2019. Дата оприлюднення 19.04.2019

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 №775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», Порядком створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в місті Запоріжжі, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 22.09.2017 №577 виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Управлінню з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради відпустити з місцевого матеріального резерву Національному заповіднику «Хортиця» Міністерства культури України для здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з виникненням захворюваності африканською чумою свиней на території острова Хортиця:

бензин А-92 у кількості 400 (чотириста) літрів.

2. Національному заповіднику «Хортиця» Міністерства культури України надати до управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради акти про використання матеріальних цінностей, визначених в пункті 1.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                     В.В.Буряк