Про надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою районній адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району за адресою: м. Запоріжжя, вул. Тенісна

Рішення виконавчого комітету №134 від 16.04.2019. Дата оприлюднення 19.04.2019

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, розглянувши заяву районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району щодо надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, вул. Тенісна, з метою проведення земляних або монтажних робіт, пов’язаних з розриттям дорожнього покриття вулиць, доріг, майданів, площ; робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати районній адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району дозвіл на порушення об’єкта благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, вул. Тенісна, з метою проведення земляних або монтажних робіт, пов’язаних з розриттям дорожнього покриття вулиць, доріг, майданів, площ; робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства.

2. Встановити термін дії дозволу строком на один рік з дати набрання чинності цим рішенням.

3. Відповідальність за проведення робіт покласти на районну адміністрацію Запорізької міської ради по Заводському району.

4. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Волобуєва В.О.

 

Міський голова                                                                    В.В. Буряк