Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя проектно-кошторисної документації по об’єкту “Реконструкція елементів благоустрою земельних ділянок площею 1,5112 га та 0,8747 га, розташованих на площі Фестивальній м.Запоріжжя” від Запорізького міського благодійного фонду “Фізичне виховання - здоров’я нації”

від 15.05.2019. Дата оприлюднення 15.05.2019

Керуючись ст.ст.59,60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.319 Цивільного кодексу України, ст.136 Господарського кодексу України, розглянувши звернення та документи, надані Запорізьким міським благодійним фондом “Фізичне виховання - здоров’я нації”, враховуючи лист комунального підприємства “Управління капітального будівництва” та висновок департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя від Запорізького міського благодійного фонду “Фізичне виховання - здоров’я нації” проектно-кошторисну документацію по об’єкту “Реконструкція елементів благоустрою земельних ділянок площею 1,5112 га та 0,8747 га, розташованих на площі Фестивальній м.Запоріжжя” загальною вартістю 498 000,00 грн. (чотириста дев’яносто вісім тисяч грн. 00 коп.) з урахуванням ПДВ.

2. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради, департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради, комунальному підприємству “Управління капітального будівництва” здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя проектно-кошторисної документації по об’єкту “Реконструкція елементів благоустрою земельних ділянок площею 1,5112 га та 0,8747 га, розташованих на площі Фестивальній м.Запоріжжя” вартістю 498 000,00 грн. з урахуванням ПДВ з подальшим закріпленням на праві господарського відання за останнім.

3. Комунальному підприємству “Управління капітального будівництва” облікувати на балансі підприємства зазначене в п.1 рішення майно.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                     В.В.Буряк