Про передачу автономного освітлення пішохідного переходу на ділянці траси Харків-Сімферополь (між вулицями М.Корищенка і М.Краснова) на базі дорожнього знаку в господарське відання комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення “Запоріжміськсвітло”

від 15.05.2019. Дата оприлюднення 15.05.2019

Керуючись ст.59, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, розглянувши звернення районної адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району та комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення “Запоріжміськсвітло”, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з оперативного управління районної адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району та передати в господарське відання комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення “Запоріжміськсвітло” автономне освітлення пішохідного переходу на ділянці траси Харків-Сімферополь  (між вулицями М.Корищенка і М.Краснова) на базі дорожнього знаку інвентарний номер 1013400002, первісною вартістю 130096,64 грн., залишковою - 129554,57 грн.

2. Доручити районній адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району передати, а комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення “Запоріжміськсвітло” прийняти в господарське відання об’єкт, зазначений в пункті 1 рішення.

3. Зобов’язати  комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення “Запоріжміськсвітло” надати до департаменту комунальної власності та приватизації  Запорізької міської ради інформацію про виконання пункту 2 рішення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Волобуєва В.О.

 

Міський голова                                                                           В.В.Буряк