Про надання фінансової допомоги

Рішення виконавчого комітету №1 від 11.01.2022. Дата оприлюднення 13.01.2022

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з рішеннями Запорізької міської ради від 22.11.2017 № 28 «Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2012 № 79 «Про затвердження Положення про порядок плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Запоріжжя», від 30.03.2016 № 27 «Про надання дозволу підприємствам, що належать до комунальної власності територіальної громади міста» (зі змінами), рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 23.11.2021 № 443 «Про затвердження Порядку складання фінансового плану комунальним підприємством та контролю за його виконанням», розглянувши звернення комунального підприємства «Запорізький центр диспетчеризації громадського транспорту» про фінансову допомогу на поворотній основі, в рамках розвитку та підтримки інфраструктури міста, з метою покращення організації процесу диспетчеризації пасажироперевезень, оперативності, якості послуг, що надаються населенню, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Доручити комунальному підприємству «Градпроект» в рамках розвитку та підтримки інфраструктури міста, за рахунок прибутку, одержаного від фінансово-господарської діяльності підприємства, надати поворотну фінансову допомогу комунальному підприємству «Запорізький центр диспетчеризації громадського транспорту» у сумі 393 829 (триста дев’яносто три тисячі вісімсот двадцять дев’ять) грн. 00 коп. зі строком повернення до 31.12.2022 для фінансування виплати заробітної плати з нарахуваннями в січні-лютому 2022 року.

2. Контроль за цільовим використанням коштів комунальним підприємством «Запорізький центр диспетчеризації громадського транспорту» покласти на орган управління майном підприємства – управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради.

3. Управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради та комунальному підприємству «Запорізький центр диспетчеризації громадського транспорту» надати звіт щодо використання підприємством поворотної фінансової допомоги постійній депутатській комісії з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів міської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Романа ТАРАНА.

 

Секретар міської ради                                         Анатолій КУРТЕВ