Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя квартири

Проекти рішень міської ради №8 від 13.05.2022. Дата оприлюднення 19.05.2022

         Керуючись ст. ст. 26, 59, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 4 Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, ст. 136 Господарського кодексу України, ст. 319 Цивільного кодексу України, рішення Запорізької міської ради від 10.09.2021 № 54 “Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя квартир”, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

         1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя квартиру.

         2. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради, департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради та комунальному підприємству “Наше місто” Запорізької міської ради здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя об'єкт нерухомого майна, зазначений в п. 1 цього рішення, з закріпленням його на праві господарського відання за комунальним підприємством.

         3. Комунальному підприємству “Наше місто” Запорізької міської ради здійснити заходи щодо проведення державної реєстрації права комунальної власності на об'єкт нерухомого майна, зазначений в п. 1 цього рішення, за територіальною громадою м. Запоріжжя в особі Запорізької міської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Романа Тарана, заступника  міського  голови  з питань діяльності виконавчих  органів ради Віктора Гординського та постійну комісію з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин /Василь Полюсов/.

 

 

Секретар міської ради                                                   Анатолій КУРТЄВ

Копії документа для завантаження