Про присвоєння назв провулків в Дніпровському районі міста Запоріжжя

Проекти рішень міської ради №2 від 28.04.2022. Дата оприлюднення 24.05.2022

         Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання протоколу від 03.02.2022 № 19 засідання робочої групи з питань міської топоніміки, враховуючи звернення голови обслуговуючого садово-го-роднього кооперативу «ДІНАМО», представника групи громадян, які фактично мешкають в обслуговуючому садово-городньому кооперативі «ДІНАМО», з метою забезпечення можливості оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

         1. Присвоїти назви провулкам згідно зі схемою розташування (додається).

         2. Доповнити Перелік найменувань урбанонімів на території міста Запоріжжя, затверджених рішенням Запорізької міської ради від 29.05.2019 №38, а саме:

 

Найменування урбаноніму

Тип урбаноніму

Район

Кримський

провулок

Д

Смарагдовий

провулок

Д

Топазовий

провулок

Д

 

         3. Доручити департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради надіслати дане рішення до Державного підприємства «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України для внесення змін у словник Єдиних та Державних реєстрів.

         4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Романа ТАРАНА та постійну комісію Запорізької міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації архітектури та земельних відносин (Василь ПОЛЮСОВ).

 

 

Секретар міської ради                                                            Анатолій КУРТЄВ

 

Проект рішення підготовлено

районною адміністрацією Запорізької

міської ради по Дніпровському району

 

Голова

районної адміністрації                                                     Віталій ЗМІЄНКО

Копії документа для завантаження