Фільтр поточних сессій міської ради

48 сесія міської ради 26.02.2020: Проекти рішень міської ради

Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському електричному та автомобільному транспорті загального користування у м.Запоріжжі (оприлюднено 05.12.2019)

№ 6 від 04.12.2019 Дата оприлюднення 05.12.2019

            З метою підвищення ефективної роботи міського електричного та автомобільного транспорту загального користування у м. Запоріжжі, керуючись частиною 9 статті 6 Закону України «Про автомобільний транспорт», частиною 4 статті 8 Закону України «Про міський електричний транспорт», в зв’язку з прийняттям Закону України від 17.01.2017 року № 1812-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті», керуючись підпунктами 101, 102 пункту «а» статті 30, частиною 1 статті 59, пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, міська рада

ВИРІШИЛА:

            1. Впровадити автоматизовану систему обліку оплати проїзду в міському електричному та автомобільному транспорті загального користування у м. Запоріжжі незалежно від форм власності в рамках реалізації проекту «Впровадження автоматизованої системи збору плати за проїзд в громадському транспорті в м. Запоріжжя».

            2. Затвердити Порядок функціонування та вимоги до автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському електричному та автомобільному транспорті загального користування у м. Запоріжжі та системи автоматичного визначення місцезнаходження транспорту незалежно від форм власності, а також види, форми носіїв, порядок обігу та реєстрації проїзних документів відповідно до додатку.

            3. Уповноважити комунальне підприємство «Запорізький центр диспетчеризації громадського транспорту» здійснювати справляння плати за транспортні послуги (безпосередньо, а також із залученням агентів та суб-агентів) шляхом продажу електронних квитків та носіїв оплати проїзду, оформлення персоналізованих карток (загальноміської багатофункціональної електронної картки «Картка Запоріжця») та електронних квитків для пільгових категорій населення через центри обслуговування користувачів, третіх осіб агентів, веб-портали та мобільні додатки.

            4. Управлінню з питань транспортного забезпечення та зв'язку Запорізької міської ради, з метою реалізації проекту  «Впровадження автоматизованої системи збору плати за проїзд в громадському транспорті в м. Запоріжжя», розробити та подати на затвердження зміни до статуту комунального підприємства «Запорізький центр диспетчеризації громадського транспорту».

            5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Малиш В.І., комісію з питань життєзабезпечення міста Адаманова О.Ф. та постійну комісію з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів (Божко Р.А.).

 

 

Міський голова                                                                 В.В.Буряк

 

 

Проект підготовлений

депутатом міської ради від

фракції «Солідарність»                                                     О.О.Константинов

Копії документа для завантаження