Фільтр поточних сессій міської ради

37 сесія міської ради 28.02.2019: Проекти рішень міської ради

Про організаційно-правові заходи щодо утворення наглядової ради Концерну «Міські теплові мережі» (оприлюднено 14.09.2018)

№ 4 від 05.09.2018 Дата оприлюднення 14.09.2018

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою здійснення контролю щодо ефективності фінансово-господарської діяльності у комунальних унітарних підприємствах і господарських товариствах, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать Запорізькій міській раді, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок утворення наглядової ради, порядок призначення членів наглядової ради Концерну «Міські теплові мережі» (додаток 1).
  2. Затвердити Перелік питань, що належать до компетенції наглядової ради Концерну «Міські теплові мережі» (додаток 2).
  3. Затвердити вимоги до незалежних членів наглядової ради Концерну «Міські теплові мережі» (додаток 3).
  4. Затвердити Порядок організації діяльності наглядової ради Концерну «Міські теплові мережі» (додаток 4).
  5. Керівнику Концерну «Міські теплові мережі» забезпечити приведення у відповідність Статуту, внутрішніх положень з даним рішенням і чинним законодавством протягом одного місяця від дати прийняття даного рішення.
  6. Департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради вжити організаційно-правові заходи щодо утворення наглядової ради Концерну «Міські теплові мережі».
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Бородай О.М.), постійну депутатську комісію з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції (Согоріна А.А.) та постійну депутатську комісію з питань життєзабезпечення міста (Адаманова О.Ф.)

 

 

Міський голова                                                                     В.В. Буряк

 

Проект підготовлений

депутатом міської ради

від фракції «Солідарність»                                                   О.О.Константинов