Фільтр сесій міської ради

44 сесія міської ради 30.10.2019: Рішення міської ради

Про внесення змін до Програми надання шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та покращення матеріально-технічного стану підрозділів Міністерства внутрішніх справ України та Державної служби з надзвичайних ситуацій, які дислокуються на території м. Запоріжжя, на 2019 рік

№ 13 від 30.10.2019 Дата оприлюднення 05.11.2019

         Керуючись Бюджетним кодексом України та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

         1. Внести зміни до Програми надання шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та покращення матеріально-технічного стану підрозділів Міністерства внутрішніх справ України та Державної служби з надзвичайних ситуацій, які дислокуються на території м. Запоріжжя, на 2019 рік, затвердженої рішенням міської ради від 28.02.2019 №57 (зі змінами), а саме викласти її та додатки до неї в новій редакції (додається).

         2. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому ради Омельяновича Р.А., голову постійної комісії Запорізької міської ради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів Божка Р.А. та голову постійної комісії Запорізької міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції Согоріна А.А.

 

 

Міський голова                                                                     В.В.Буряк

 

Копії документа для завантаження