Фільтр поточних сессій міської ради

55 сесія міської ради: Проекти рішень міської ради

Про затвердження переліку об’єктів права комунальної власності м.Запоріжжя, що підлягають приватизації (оприлюднено 07.10.2020, уточнено 22.10.2020, 23.10.2020) (варіант 3)

№ 21 від 07.10.2020 Дата оприлюднення 07.10.2020

           Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про приватизацію державного і комунального майна» та Програмою приватизації об’єктів комунальної власності м. Запоріжжя, затвердженою рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 № 83 (зі змінами та доповненнями), Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

           1. Затвердити перелік об’єктів права комунальної власності м. Запоріжжя, що підлягають приватизації шляхом викупу, згідно з додатком.

           2. Внести зміни до рішення Запорізької міської ради від 24.06.2020 № 40 «Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціонах», а саме: виключити пункти 81, 88 додатка до рішення міської ради.

           3. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради здійснити заходи, які передбачені чинним законодавством, щодо підготовки до приватизації та продажу об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації.

           4. Контроль за виконанням рішення міської ради покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. та на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин (Чумаченко І.М.).

 

 

Міський голова                                                                     В.В. Буряк

 

 

 

Проєкт рішення підготовлений

департаментом комунальної

власності та приватизації

Запорізької міської ради

Директор департаменту                                                       О.П.Забутний

                 

Копії документа для завантаження