!
тест
ТЕСТ
Сайт працює в тестовому режимі

На Туристичному бізнес-форумі представлений новий дизайнерський «одяг» для Запоріжжя

16.11.2017 14:40

Дизайнери розробили для Запоріжжя айдентику, яка стане візуальним туристичним маркером міста. Запоріжжя отримало новий логотип, слоган, фірмові кольори та шрифти. Все це дозволить яскраво позначити місто на туристичній карті України та світу - впевнені розробники і організатори Туристичного форуму.

В ході відкриття туристичного бізнес-форуму була представлена айдентика міста Запоріжжя. Презентував її член групи розробників, який в тому числі є одним з розробників Національного туристичного бренду України, Дмитро Буланов. Він зазначив що, туризм - це той напрямок, який допомагає ставати місту популярнішим, залучати гостей, інвестиції і заробляти гроші. Тому дуже важливо, щоб у міста було «своє обличчя». Це не тільки логотип, це ціла система - айдентика.

Розробники провели аналіз цінностей і туристичних продуктів Запоріжжя, на основі яких і розробили айдентику. Ознайомилися з концепцією «7 на 7», яка визначає 7 напрямків туризму в місті: Запоріжжя - козацьке, природне, історичне, індустріальне, подієвий, видовищне і сакральне. Це ключові напрямки, на яких будуть базуватися всі туристичні продукти.

- У Запоріжжя стоїть мета: стати центром туризму. Для цього є потенціал і його потрібно розкрити. У 2018 році Запоріжжя готується презентувати себе на туристичному ринку. Для цього потрібно створити собі одяг, костюм, щоб виглядати відповідно. Ми створили туристичний бренд, одним з аспектів якого є логотип. Розроблений він був на основі існуючої символіки - герба міста. Логотип виконаний в цій же кольоровій гамі: малиновий, зелений і жовтий та являє собою схрещування семи смуг. Завдання нового символу ідентифікувати у свідомості людей виразний і яскравий образ туристичного Запоріжжя. Щоб це зробити максимально сильно, потрібно використовувати динамічну візуальну систему. Одного логотипу замало. За тим же принципом, що створений логотип, з цих же семи ліній для кожного з семи напрямків був розроблений свій символ. Таким чином, ми отримали графічний трансформер, який можна використовувати в рекламній продукції. З нього можна створювати багато різних образів, це динамічна система айдентики, яка може розвиватися, розповів Дмитро Буланов.

Серед інших елементів айдентики - спеціальний шрифт, фірмові кольори і слоган для всієї рекламної туристичної продукції. За словами Дмитра Буланова слоган повинен рекламувати туристичний продукт міста. Тому його ключова фраза: «Сім шляхів». За задумом розробників, слоган, також як і логотип, може трансформуватися в залежності від туристичного напрямку. Серед варіантів слогана: «Запоріжжя - сім шляхів до пригод», «Запоріжжя - сім шляхів до нових вражень», «Запоріжжя - сім шляхів до себе».

Виступаючи на форумі начальник управління туризму департамента культури та туризму Запорізької міської ради Сергій Білов презентував туристичний портал міста: zaporizhzhia.city. Також він зазначив, що айдентика вже використовується в туристичній продукції Запоріжжя.

- Ми вже почали використовувати айдентику, створили два потужних інструменти, таких як онлайн портал і оффлайн туристичний інформаційний центр, розробили гід. Сьогодні кожен може ввести на своєму смартфоні або комп'ютері: zaporizhzhia.city – це адреса нового туристичного порталу міста Запоріжжя в якому є вся інформація про місто, всі визначні пам'ятки і інформація про те, де зупинитися, де можна поїсти, куди сходити, - сказав Сергій Білов.

В ході форуму також була презентована і сувенірна продукція з айдентикою.

Детальніше з туристичною айдентикою Запоріжжя можна ознайомитися за посиланням:  http://identity.zaporizhzhia.city.