!
тест
ТЕСТ
Сайт працює в тестовому режимі

Спорт

Дитячо-юнацькі спортивні школи м.Запоріжжя

оголошують набір вихованців у групи попередньої підготовки

з різних видів спорту на 2017-2018 навчальний рік

 

з/п

Назва спортивного закладу

ПІБ директора

Телефон

Район міста

вид спорту

1

Дитячо-юнацька спортивна школа № 1 з спортивної гімнастики

Рунчева

Олена Іванівна

р.236-71-06

 

Дніпровський

ЗДІА

спортивна гімнастика (хлопці)

2

Дитячо-юнацька спортивна школа № 3 з гандболу

Андреєєв

Сергій Генадійович

р. 65-02-71

 

усі райони міста

гандбол

(хлопці, дівчата)

3

Дитячо-юнацька спортивна школа № 4

Вейцер

Марк

Абрамович

т.233-50-84

усі райони міста

настільний теніс, фехтування, естетична гімнастика

4

Дитячо-юнацька спортивна школа № 5 з художньої гімнастики

Дудченко

Яна

Вікторівна

р. 34-30-52

р. 707-62-10

 

 

Олександрівський

Орджонікідзевський

Ленінський

художня гімнастика

5

Дитячо-юнацька спортивна школа № 6

Дорогань Олексій Юрійович

р. 277-28-71

 

Хортицький

Дніпровський

Шевченківський

боротьба греко-римська, бокс, бодібілдинг,

6

Дитячо-юнацька спортивна школа № 7

Данік

Оксана

Павлівна

р.278-07-46
 

Комунарський

Хортицький

кульова стрільба

7

Дитячо-юнацька спортивна школа № 8

Компанієць

Олег

Леонідович

р. 278-15-34

 

усі райони міста

шашки, шахи

8

Дитячо-юнацька спортивна школа № 10

Шульга

Євгеній Анатолійвич

р. 224-04-58

 

усі райони міста

волейбол, легка атлетика, спортивна аеробіка, ушу

9

Дитячо-юнацька спортивна школа № 11

Бей

Роман

Іванович

р. 220-10-77

м.0952354445

 

Заводський

бокс,

триатлон,

дзюдо

10

Дитячо-юнацька спортивна школа № 12 з баскетболу

Вікторов Кирило Вікторович

р.220-74-59

 

усі райони міста

баскетбол (хлопці)

11

Дитячо-юнацька спортивна школа імені Олімпійського чемпіона Юрія Лагутіна

Апанасенко Віктор Олексійович

р. 32-59-31

 

усі райони міста

гандбол (хлопці)

12

Дитячо-юнацька спортивна школа «Україна»

Завгородній Анатолій Іванович

р. 286-03-48

 

Олександрівський

веслування академічне

13

Дитячо-юнацька спортивна школа «Майстер-Січ»

Крупінов

Сергій Олександрович

р.32-59-31

Дніпровський

Комунарський

Шевченківський

тхеквандо, кікбоксінг,

бокс

14

Дитячо-юнацька спортивна школа «Орбіта»

Румянцева

Віра

Григорівна

0990907293 (директор)

0964215123

0979634585

(заступник)

усі райони міста

волейбол

15

Дитячо-юнацька спортивна школа «Локомотив»

Морозов

Євгеній Володимирович

р. 720-29-28

м.0961946364

 

Олександрівський

Комунарський

Шевченківський

бокс, веслування на байдарках, легка атлетика, шашки

16

Дитячо-юнацька спортивна школа «Кристал»

Арцебарський Сергій

Павлович

 

Шевченківський

ЗНВК № 68

дзюдо (хлопці та дівчата)

17

Дитячо-юнацька спортивна школа «Хвиля»

Давіденко Ярослав

Іванович

р. 95-45-63

Орджонікідзевський

Комунарський

плавання, художня гімнастика