01.01.2024 09:15
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65926668d9988__photo_2024-01-01_09-10-35.jpg 65926668d9988__photo_2024-01-01_09-10-35.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/175329/65926668d9988__photo_2024-01-01_09-10-35.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Як інформує Генеральний штаб, наші мужні захисники та захисниці на Запорізькому напрямку активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили 5 атак противника поблизу Роботиного та південніше Новодарівки.
Водночас російські терористи продовжують обстрілювати прифронтові громади області. Як повідомляє обласна військова адміністрація, учора окупанти здійснили атаки безпілотниками по Запоріжжю та населеним пунктам Пологівського і Василівського районів. Від авіаційних ударів постраждали Роботине та Новоданилівка. Десятки громад зазнали артобстрілів. Правоохоронці задокументували 12 нових повідомлень про руйнування житлових будинків у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
17/07/2024
Про роботу громадського транспорту 18 липня
Усі новини