03.01.2024 09:12
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![659508f1b707f__photo_5235629434235638502_y.jpg 659508f1b707f__photo_5235629434235638502_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/175684/659508f1b707f__photo_5235629434235638502_y.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв:
- Як повідомляє Генштаб, Сили оборони України на Запорізькому напрямку активними діями завдають окупантам втрат у живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили атаку противника неподалік Роботиного, а в районі Вербового наші війська просунулися вперед, змусивши ворога покинути деякі позиції.
Водночас окупанти обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 23 населені пункти у Пологівському та Василівському районах. Завдали авіаційних ударів по Новоданилівці та Оріхову. Правоохоронці задокументували 2 нових повідомлення про руйнування житлових будинків у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня. Наші незламні воїни – найкращі.
Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
17/07/2024
Про роботу громадського транспорту 18 липня
Усі новини