19.01.2024 14:11
Хортицькому району - 29 років
![65aa66d43fc08__photo1705665905.jpeg 65aa66d43fc08__photo1705665905.jpeg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/180718/65aa66d43fc08__photo1705665905.jpeg)
Секретар міськради Анатолій Куртєв повідомив:
- Хортицькому району - 29 років!
Сьогодні 29-ту річницю створення відзначає наймолодший район Запоріжжя. Створений у 60-х роках минулого століття, він продовжує активно розвиватись навіть у ці складні часи.
Тут дбають не лише про благоустрій, а й допомагають усім, хто потребує захисту і підтримки. Від початку повномасштабного вторгнення Хортицький район став надійним прихистком для понад 15 тисяч людей з окупованих територій. А волонтерські ініціативи та підтримка військовослужбовців, здійснювані тут, свідчать про єдність та патріотизм кожного жителя району.
Дякуємо усім, хто своєю працею та активною життєвою позицією щодня робить життя в Хортицькому районі кращим. Благополуччя вам, процвітання, достатку та розвитку.
![photo1705665905-(1).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/180789/photo1705665905-(1).jpg)
![photo1705665905-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/180790/photo1705665905-(2).jpg)
![photo1705665905-(3).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/180791/photo1705665905-(3).jpg)
![photo1705665906.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/180792/photo1705665906.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
«Затишна домівка»: допомога під час війни
18/07/2024
Про роботу громадського транспорту 19 липня
Усі новини