20.01.2024 09:10
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65ab71cb7f6b8__photo_2024-01-20_09-06-25.jpg 65ab71cb7f6b8__photo_2024-01-20_09-06-25.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/180896/65ab71cb7f6b8__photo_2024-01-20_09-06-25.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
-- Як інформує Генеральний штаб, на Запорізькому напрямку наші оборонці активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують противника вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили 3 ворожих атаки західніше села Вербове.
Водночас російські терористи обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 15 громад у Запорізькому, Пологівському і Василівському районах. Правоохоронці задокументували 8 нових повідомлень про руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
«Затишна домівка»: допомога під час війни
18/07/2024
Про роботу громадського транспорту 19 липня
Усі новини