22.01.2024 09:07
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65ae148b977a9__photo1705907131.jpeg 65ae148b977a9__photo1705907131.jpeg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/180990/65ae148b977a9__photo1705907131.jpeg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв:
- Як повідомляє Генеральний штаб, на Запорізькому напрямку українські воїни активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили 7 атак противника західніше Вербового та Роботиного.
Водночас російські терористи обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 21 населений пункт у Запорізькому, Пологівському і Василівському районах. Правоохоронці зафіксували 2 повідомлення про руйнування житлових будинків у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
У Хортицькому районі відзначили школярів
18/07/2024
«Затишна домівка»: допомога під час війни
18/07/2024
Про роботу громадського транспорту 19 липня
Усі новини