Логотип

Запорізька міська рада

Запорізька область, Запорізький район

15.04.2025 13:30

У Сквері Прикордонників жінки загиблих Героїв і ветерани висадили платани

3c2dea45-2942-466e-aac8-8bac1389a08a.png

Сьогодні біля народного меморіалу пам’яті полеглих українських воїнів у Сквері Прикордонників було людно: матері та дружини загиблих Героїв, ветерани російсько-української війни, їхні родини, а також представники Олександрівської районної адміністрації  вшанували пам'ять Захисників України, які віддали своє життя боронячи країну.

Після хвилини мовчання та покладання квітів учасники заходу висадили у сквері 10 платанів.

- Ми запросили представників Ради жінок загиблих Героїв і Ради ветеранів Олександрівського району вшанувати пам'ять загиблих Захисників. У цьому сквері планується створення меморіалу на їхню честь. І кожне дерево, яке ми сьогодні висадили, стане частинкою пам’яті. Коли висаджували платани, казали: нехай ростуть такими ж міцними й сильними як українські чоловіки й сини, - прокоментував подію  голова Олександрівської районної адміністрації Валерій Мостовий.

Посадковий матеріал надав благодійник – підприємець Олександр Губницький. Працівники КРБП «Зеленбуд» допомогли підготувати місця для посадки платанів та підвезли поливну воду. 

- Коли мені зателефонували з Координаційної Ради  жінок загиблих Героїв, я одразу погодилася взяти участь у заході,  бо для мене це пам'ять. В першу чергу пам'ять про мого чоловіка, який загинув на війні.  Дякую всім хто долучився до нас, - зі сльозами на очах сказала дружина полеглого воїна Вікторія Грищенко.