25.12.2023 09:45
Фахівці КРБП «Зеленбуд» та КП «Титан» продовжують підтримувати лад на вулицях Запоріжжя
![658a8e882c6be__111.jpg 658a8e882c6be__111.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/156558/658a8e882c6be__111.jpg)
Комунальники щодня турбуються про підтримання належного санітарного стану на вулицях міста. Впорядковують зелені зони, парки та сквери, наводять чистоту на вулицях. Так, у період з 14 по 20 грудня для виконання робіт було задіяно 12 одиниць техніки та 243 працівники.
Так, протягом минулого тижня, комунальники щодня прибирали випадкове сміття на території об’єктів утримання, загальною площею 258 га, що протягом тижня становить 1290 га. Щодня очищали газони від опалого листя, гілля і сміття на площі 118538 кв. м з урахуванням кратності, а також урни від сміття згідно графіка. Вивезли 131 т сміття, гілля та зеленої маси, а також 18,7 куб. м твердих побутових відходів.
Крім того, протягом звітного періоду з автопідіймача обрізали понад 100 дерев та звалили 94 аварійних дерева, видалили самосійну поросль дерев на площі понад 2000 кв. м. Також виконували роботи в квітниках міста.
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
17/07/2024
Про роботу громадського транспорту 18 липня
Усі новини