12.01.2024 09:07
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65a0e57c8f45b__msg-1001790330682-16667.jpg 65a0e57c8f45b__msg-1001790330682-16667.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178444/65a0e57c8f45b__msg-1001790330682-16667.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Як інформує Генеральний штаб, на Запорізькому напрямку наші захисники та захисниці активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили 3 атаки противника західніше села Вербове.
Водночас російські терористи обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 13 населених пунктів у Пологівському і Василівському районах. Правоохоронці зафіксували 7 нових повідомлень про руйнування житлових будинків у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
17/07/2024
Про роботу громадського транспорту 18 липня
Усі новини