12.01.2024 18:15
В Хортицькому районі продовжують боротьбу з негодою та поточні прибирання
![65a15c5c6ef44__417722864_872290651570596_3623060440690769801_n.jpg 65a15c5c6ef44__417722864_872290651570596_3623060440690769801_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178669/65a15c5c6ef44__417722864_872290651570596_3623060440690769801_n.jpg)
В усіх районах міста ведуться планові роботи з благоустрою та прибирання територій від снігу. Зокрема, про свої роботи за тиждень з 5 по 11 січня відзвітували представники Хортицької райадміністрації.
Так, за інформацією Хортицької райадміністрації, підрядні організації до робіт з благоустрою району у звітний період не залучались.
Працівниками КП «ЕЛУАШ» протягом тижня виконані роботи з ручного прибирання автошляхів площею 200 кв.м по пр. Ювілейному; очищення 270 урн від сміття. Проведені роботи щодо очищення 64 заїзних карманів зупинок громадського транспорту, 42 пішохідних переходів та 3000 кв. м зупинок громадського транспорту від снігу. Спеціальною технікою проводилось механічне прибирання автошляхів району від снігу. На посипання доріг, тротуарів та зупинок громадського транспорту було використано 89,5 т суміші, 12 т відсіву. Під час виконання робіт з прибирання снігу було задіяно 12 працівників та 4 одиниці техніки.
КРБП «Зеленбуд» виконали роботи зі збору сміття на площі 210000 кв. м; з вивезення9,2 т гілля; з підмітання доріжок по бул. Будівельників – 5000 кв. м, у парку Героїв Національної Гвардії України – 7800 кв. м, у парку Поколінь – 5900 кв. м, по вул. Сорочинській – 8000 кв. м; з обрізання 5 дерев; з посипання доріжок відсівом у парку Героїв Національної Гвардії України, парку Поколінь, на вул. Сорочинській, бул. Будівельників загальною площею 20100 кв. м; з очищення пішохідних доріжок від снігу загальною площею 25220 кв. м у парку Героїв Національної Гвардії України, парку Поколінь, по вул. Сорочинській, по бул. Будівельників; з видалення порослі 873 дерев у парку Поколінь; з розкряжування дерев та гілок по пр. Ювілейному, вул. Героїв 93-ї бригади, вул. Василя Сергієнка.
![1704978462983.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178680/1704978462983.jpg)
![417717657_871563888309939_3817335108301585070_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178681/417717657_871563888309939_3817335108301585070_n.jpg)
![417721196_872083694924625_2847917211904797376_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178682/417721196_872083694924625_2847917211904797376_n.jpg)
![417722864_872290651570596_3623060440690769801_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178683/417722864_872290651570596_3623060440690769801_n.jpg)
![417775587_872822281517433_9098270463013409411_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178684/417775587_872822281517433_9098270463013409411_n.jpg)
![418726204_762202795946640_5045618084040868325_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178685/418726204_762202795946640_5045618084040868325_n.jpg)
![418728755_762203002613286_8849108617755269126_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178686/418728755_762203002613286_8849108617755269126_n.jpg)
![418838608_762535032580083_8761905991983089043_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178687/418838608_762535032580083_8761905991983089043_n.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
17/07/2024
Про роботу громадського транспорту 18 липня
Усі новини