13.01.2024 09:20
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65a239957e5c2__photo_2024-01-13_09-05-30.jpg 65a239957e5c2__photo_2024-01-13_09-05-30.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/178710/65a239957e5c2__photo_2024-01-13_09-05-30.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- За інформацією Генштабу, на Запорізькому напрямку Сили оборони України активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили 8 атак противника західніше Вербового та Роботиного.
Водночас окупанти обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 19 населених пунктів у Запорізькому, Пологівському і Василівському районах. До правоохоронців надійшло 17 нових повідомлень про руйнування житлових будинків у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
17/07/2024
Про роботу громадського транспорту 18 липня
Усі новини