16.01.2024 20:05
Запорізькі студенти зможуть проходити практику в структурних підрозділах міської ради
![65a6c5b16cc03__photo_2024-01-16_15-16-26.jpg 65a6c5b16cc03__photo_2024-01-16_15-16-26.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/179678/65a6c5b16cc03__photo_2024-01-16_15-16-26.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Запорізькі студенти зможуть проходити практику в структурних підрозділах міської ради.
Разом з ректорами низки запорізьких вищих освітніх закладів підписали угоду, яка надасть студентам наших вишів можливість проходити практику в міських департаментах та на комунальних підприємствах. Так, наша молодь ще на етапі навчання зможе отримати реальний досвід роботи за обраним фахом.
Вищі навчальні заклади Запоріжжя - потужні освітні установи європейського рівня, які готують висококласних спеціалістів. І щоб якісно розвивати Запоріжжя нам потрібні саме такі фахівці – активні й талановиті, зі свіжими поглядами та сучасними ідеями.
А залучення студентів до практики в міських структурах дозволить їм вивчити всі механізми зсередини та простимулює в подальшому працювати саме у Запоріжжі - місті, в якому інновації та молодь є ключовими складовими успішного розвитку.
Зараз у кожного свій фронт, і разом ми Переможемо! Віримо в Бога. Молимося за Запоріжжя. Дякуємо Збройним Силам України.
Тихої усім ночі.
![photo_2024-01-16_15-16-24-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/180077/photo_2024-01-16_15-16-24-(2).jpg)
![photo_2024-01-16_15-16-24.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/180078/photo_2024-01-16_15-16-24.jpg)
![photo_2024-01-16_15-16-25.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/180079/photo_2024-01-16_15-16-25.jpg)
![photo_2024-01-16_15-16-26.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/180080/photo_2024-01-16_15-16-26.jpg)