07.02.2024 13:45
Відбулась чергова «гаряча» телефонна лінія
7 лютого під час «гарячої телефонної лінії» на запитання запоріжців відповідав перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Власюк.
Містяни звернулися до посадовця за роз'ясненнями з питань: освітлення МАФів, розташованих на прибудинковій території багатоповерхового будинку; приведення внутрішньоквартальних доріг у належний стан.
Всім, хто телефонував, надано вичерпні роз'яснення. Відповідно до норм чинного законодавства заявники також отримають офіційну відповідь у письмовому вигляді.