07.02.2024 16:10
Комунальники наводять лад у місті
![65c38b9269e26__ЗБ-07.02---2.jpg 65c38b9269e26__ЗБ-07.02---2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/187066/65c38b9269e26__ЗБ-07.02---2.jpg)
Новий робочий тиждень для працівників КРБП «Зеленбуд» розпочався з очищення території міста від сміття, обрізки дерев та вивезення гілля і опалого листя.
Так, впродовж останніх трьох днів «зеленбудівці» навели чистоту по вулиці Сорочинській, у парку Трудової Слави, у скверах Заводського району, зокрема у сквері ім. 30-річчя Визволення України, по вулиці Бочарова та у скверах Шевченківського району, а також прибрали випадкове сміття з зелених зон у Шевченківському районі.
Крім того, працівники КРБП «Зеленбуд» прибрали, навантажили та вивезли опале листя у Комунарському і Заводському районах. Очистили від опалого листя газони по вулицях: Історичній, Героїв 93-ї Бригади, Ситова, у парку по вулиці Нагнибіди тощо.
Також комунальники навантажили та вивезли гілля з вулиць Комунарського і Вознесенівського районів та з вулиці Петра Сагайдачного, що у Дніпровському районі.
Чимало роботи виконали комунальники щодо догляду за деревами. Так, «зеленбудівці» провели обрізку дерев по вулицях: Олексія Поради, Сєдова, Героїв 55-ї Бригади, по проспекту Ювілейному, по бульвару Вінтера та по бульвару Шевченка. Крім того, обрізали кущі по вулиці Сєдова та видалили поросль дерев вздовж дороги до аеропорту.
![ЗБ-07.02---1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/187088/ЗБ-07.02---1.jpg)
![ЗБ-07.02.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/187089/ЗБ-07.02.jpg)