У Запоріжжі оштрафували чоловіка, що самовільно встановив батут біля школи

29.07.2021 11:00

Підприємливий запоріжець розмістив батут без будь-яких дозвільних документів просто біля 29-ї школи. За користування таким атракціоном він брав з дітей гроші, таким чином спокійно розвиваючи свій незаконний бізнес.

Працівники районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району склали на чоловіка протокол, який був розглянутий на засіданні адміністративної комісії.

Запоріжець пояснив, що означений батут належить його матері, і що це вона вирішила його поставити біля школи. Він лише самостійно встановив цей батут, змонтував і чекав на приїзд відповідних компетентних організацій та спеціалістів, які б надали необхідні дозвільні документи на батут і підприємницьку діяльність.

Зазначимо, оштрафований не є технічним спеціалістом, тож неправильне встановлення та подальше користування батутом могло спричинити небезпеку для життя та здоров’я дітей. Втім, «горе-підприємець» себе винним не вважає.

За рішенням комісії на чоловіка накладено штраф у розмірі 1360 гривень. Інформацію про дії громадянина буде спрямовано до поліції.