Ще одна запорізька родина зможе переселитися з аварійного будинку

15.09.2021 11:15

У Запоріжжі ще одна сім’я отримала житло та зможе переселитися з аварійного будинку. Двокімнатну квартиру було придбано за кошти бюджету міста. Сьогодні міський голова Володимир Буряк вручив ордер та ключі від квартири Вікторії Єфремовій.

Будинок по вулиці Посадочній, 17 було визнано аварійним кілька років тому. Мешканці цього будинку підлягають відселенню. Місто, у межах можливостей бюджету, виділяє кошти на придбання квартир мешканцям. Зокрема Вікторії Єфремовій з матір’ю та сином придбали двокімнатну квартиру в будинку по вулиці Історичній. Сім’я сама обрала квартиру серед виставлених на продаж.

- Вважаю, що свого часу було прийняте правильне рішення про відселення мешканців з цього будинку, адже його визнано аварійним. Все залежить від можливостей бюджету міста, але поступово закуповуємо квартири. Цього року маємо придбати квартиру для останньої сім’ї у цьому будинку, - сказав Володимир Буряк.

Зазначимо, це передостання сім’я, яка потребувала відселення з будинку по вулиці Посадочній, 17. Цього року місто планує придбати житло ще для однієї родини. Тепер однокімнатну квартиру. Кошти для цього з міського бюджету виділені. Це дозволить завершити відселення мешканців з цього будинку. У подальшому його мають знести.

Міський голова Володимир Буряк привітав Вікторію Єфремову з отриманням житла, вручив ордер та ключі від квартири.

- Важливо, що ви самі мали можливість обрати житло. Вважаю це правильним, адже вам там жити. У результаті ви обрали квартиру також у Заводському районі. Залишається побажати вам щастя, успіхів на новому місці, - зазначив Володимир Буряк.

У подальших планах продовження відселення мешканців з наступного аварійного будинку – по вул. Посадочній, 19. Однак тут все буде залежати від наявності коштів у бюджеті наступного року.

У 2018-2021 роках у Запоріжжі для відселення мешканців аварійних будинків за рахунок коштів бюджету міста придбано 11 квартир. З них 7 для мешканців будинку по вул. Посадочній, 17.