У Запоріжжі створять новорічні містечка та запустять святковий потяг

23.11.2021 12:55

Святкові новорічні та різдвяні заходи в Запоріжжі розпочнуться 18 грудня та триватимуть до 16 січня. Цього року в нашому місті створять кілька новорічних локацій.

Сьогодні в Туристичному інформаційному центрі за участі секретаря міської ради Анатолія Куртєва та директорки департаменту культури та туризму міськради Катерини Сімонової відбулася пресконференція з питань проведення новорічних свят у Запоріжжі.

- Ми всі втомилися від пандемії коронавірусу, яка триває вже другий рік поспіль, і чекаємо Нового року та віримо в дива. Міська влада має зробити так, щоб всі мешканці Запоріжжя яскраво зустріли Новий рік. Тому для жителів та гостей нашого міста ми підготували яскраві новорічні локації та святкову програму, - сказав Анатолій Куртєв.

Цього року новорічні містечка відкриються на площі та проспекті Маяковського, на острові Хортиця, каскаді фонтанів «Райдуга», святково прикрасять також бульвар Шевченка.

Головна міська ялинка буде розташована на площі Маяковського. Яскраві новорічні гірлянди та святкова ілюмінація прикрасять площу, а казкові персонажі створять там особливу атмосферу. На дітей і дорослих чекає інтерактивна програма з хореографічними та вокальними виступами, майстер-класами та казковими перевтіленнями.

Пішохідну зону на проспекті Маяковського прикрасять ажурні світлові консолі та гірлянди, які створять ілюзію зоряного неба. Від площі Маяковського до каскаду фонтанів «Райдуга» курсуватиме безкоштовний новорічний потяг, який доставлятиме запоріжців у ще одне новорічне містечко, де облаштують незвичайні фотозони та мальовничі будиночки-шатри із прозорим дахом, працюватиме ковзанка та фуд-корт. Для малечі свої двері відкриє «Будиночок, де збуваються дитячі мрії».

- Відкриття головної ялинки та всіх локацій відбудеться 18 грудня. Ми готуємо ще багато сюрпризів на локаціях. Це будуть різноманітні виступи та святкові заходи, конкурси з сюрпризами та призами, - зазначила Катерина Сімонова.

Всі святкові заходи відбуватимуться з дотриманням карантинних обмежень.