Запорізькі спортсмени завоювали срібло й бронзу на Кубку України з греко-римської боротьби

06.12.2021 15:50

З 2 по 4 грудня запорізькі борці – вихованці міської ДЮСШ № 6 - взяли участь у чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед чоловіків, присвяченому 150-річчю з дня народження Івана Піддубного, який відбувався в Черкасах.

У складі збірної команди Запорізької області майстер спорту України Юрій Дорогань у ваговій категорії до 97 кг переміг 3 суперників і здобув срібну медаль, посівши друге місце серед 19 найкращих спортсменів України. А майстер спорту України Артур Овсепян у ваговій категорії до 87 кг здобув бронзову медаль, посівши ІІІ місце серед 13 учасників.

Обидва спортсмени тренуються у міській дитячо-юнацькій спортивній школі № 6 вже понад 8 років, входять до складу національної збірної з греко-римської боротьби. Нагадаємо, в листопаді цього року молоді, але досвідчені спортсмени здобули золото і срібло Кубку України з греко-римської боротьби серед юніорів 2002-2003 р. н., який пройшов у Харкові.

Тренують обох спортсменів тренер-викладач І категорії Валерій Брильов та заслужений тренер України Мурад Саргсян.