Запоріжжя отримало медичну допомогу з Європи

25.04.2022 10:00

Обладнання, яке може врятувати життя та допомогти одужати. Запоріжжя на минулому тижні отримало п’ять апаратів штучної вентиляції легень. Це гуманітарна допомога від європейських партнерів. Медичне обладнання передали у реанімаційне відділення лікарні екстреної та швидкої допомоги.

У відділенні лікарні відзначають якість отриманої техніки та розповідають, що раніше її дуже бракувало. Адже є хворі, що не мають змоги дихати самостійно та потребують штучної вентиляції легень.

- Це хворі важкі: з пневмоніями, з масивними травмами, черепно-мозковими травмами, політравмою, в нашому відділенні лікуються пацієнти різних профілів всього міста Запоріжжя, - розповів завідувач відділення інтенсивної терапії і реанімації лікарні швидкої допомоги Андрій Овчаренко.

Передати обладнання до медзакладу приїхали представники міської ради. 

- Це гуманітарна допомога від наших європейських партнерів. Це меценат, який не хоче говорити, хто він. Він тільки сказав, щоб ці 5 ШВЛів були направлені в реанімаційне відділення 5 міської лікарні. Людина, яка мешкала в місті Запоріжжя, але вже давно виїхала. Втім серце болить у нього за наше місто, за нашу країну, і він допомагає саме такою можливістю, - пояснив в.о. міського голови, секретар міської ради Анатолій Куртєв.