Щодо ситуації на лінії фронту у Запорізькій області

26.05.2022 11:10

Секретар міської ради Анатолій Куртєв розповів:

- Запоріжці!

Окупанти продовжують вести повітряну розвідку у Запорізькій області та обстрілюють позиції наших військ. У свою чергу Сили оборони Запорізького краю відповідають противнику вогневими ударами та завдають йому нових втрат особового складу та військової техніки. Так протягом минулої доби наші захисники знищили 4 гаубиці, 2 одиниці автомобільної техніки та 2 бойові броньовані машини. Ще одну броньовану машину окупантів було захоплено. Окрім того, було ліквідовано 7 одиниць особового складу ворога та ще 12 одиниць поранено. Також є інформація про те, що в лікарнях Криму зосереджується велика кількість поранених російських загарбників. Тож дякуємо нашим захисникам та захисницям за професіоналізм та за гарну роботу.

Тепер ще одна важлива інформація від наших військових. За їхніми даними, зараз окупанти посилюють угруповання військ у Пологівському та Василівському районах нашої області. Ймовірно, що такі заходи вони здійснюють для поновлення наступальних дій у напрямку Василівка – Кам’янське, а також у напрямку Оріхова та Гуляйполя. Також фіксується нарощення особового складу та військової техніки ворога в районі Кирилівки та Мелітополя. Але підрозділи Сил оборони Запорізького краю контролюють ситуацію, знають про можливі ворожі дії та будь-якої миті готові дати загарбникам гідну відсіч. Ми на сто відсотків впевнені у наших захисниках та захисницях і знаємо, що вони ніколи не віддадуть ворогу Запорізьку землю.

Наостанок хочу ще раз попросити вас бути дуже уважними та зібраними. Пам’ятайте, що війна триває, а тому зберігається можливість ракетних і авіаційних ударів. Будь ласка, ніколи не ігноруйте сповіщення про повітряну тривогу та завжди йдіть до безпечних місць.

Бережіть себе!

Переможемо і усе буде Україна!