У Запоріжжі розповіли, як призначатимуть субсидії та пільги в умовах воєнного стану

01.06.2022 13:15

Уряд прийняв постанову щодо надання пільг та житлових субсидій в умовах війни. Так, встановлено, що з травня поточного року домогосподарствам, які отримували субсидію в опалювальному сезоні 2021-2022 років, управління соцзахисту проводить призначення субсидії без звернення громадян.

Окрім того, змінено порядок нарахування пільг та субсидій на час воєнного стану. Так, протягом кожного місяця неопалювального сезону-2022 субсидія буде нараховуватись та виплачуватись тим домогосподарствам, які отримували її станом на вересень 2021 року.

Розмір житлової субсидії за кожен місяць поточного неопалювального сезону буде дорівнювати фактичному розміру житлової субсидії за січень 2022 року, помноженому на коефіцієнт середнього значення співвідношення нарахованих житлових субсидій за вересень та січень 2021 року (0,16).

Розмір пільги на оплату житлово-комунальних послуг за кожен місяць неопалювального сезону 2022 року буде дорівнювати фактичному розміру пільги на оплату житлово-комунальних послуг за січень, помноженому на коефіцієнт середнього значення співвідношення нарахованих пільг на оплату житлово-комунальних послуг за вересень і січень 2021 року (0,29).

У травні управління соцзахисту вже почали призначати субсидії та нараховувати пільги для своєчасної підтримки громадян, які того потребують.